Golemo
Sport
Niedziela, 7 czerwca 2020 09:32

Nabór do szkółki Sepak Takraw

Sepak Takraw to całkiem nowa dyscyplina w Polsce podobna do siatkonogi - trwa właśnie nabór, który obejmuje chłopców i dziewczyny w wieku od 11 roku życia, jeżeli dzieci brały udział w treningach piłki nożnej, do 16 roku życia.
Nabór uzupełniający do szkółki Sepak Takraw. przy KS Rysy Bukowina Tatrzańska., nabór obejmuje chłopców i dziewczyn w wieku od 11 roku życia (jeżeli dzieci brały udział w treningach piłki nożnej) do 16 roku życia.

Szkółka działa przy KS Rysy Bukowina Tatrzańska - klub cechuje niepowtarzalny system treningowy, które pozwala na dopasowanie do treningu zawodników zarówno rozpoczynających przygodę z Takraw, jak i tych, którzy już reprezentują pewien poziom.

Początkujący, jeśli Twoje dziecko, nie trenowało wcześniej w żadnym klubie, bądź dopiero rozpoczyna proces szkolenia i chce dołączyć do drużyny, gdzie pod okiem trenerów będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, to nic prostszego, zapraszamy do udziału treningach.

Szkółka Sepak Takraw powstała w 15 stycznia 2020, biorą w niej udział dziewczyny i chłopcy z powiatu Tatrzańskiego i Nowotarskiego.mat. prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl