Sport
Wtorek, 24 września 2019 20:50

NKSW Najlepszą Drużyną na Pucharze Polski w Jarosławiu

W miniony weekend rozegrano Puchar Polski juniorów i seniorów w kickboxingu formule Low Kick. Na zawodach w Jarosławiu zameldowali się również wojownicy z Nowego Targu. NKSW Hoły Team z dorobkiem 10 medali wygrał klasyfikację drużynową i wywalczył tytuł Najlepszego Klubu.
Złote medale wywalczyli Weronika Kukuczka junior starszy -60kg oraz Tomasz Waluś senior -91kg. Srebro ozdobiło szyję Damiana Bałuca junior starszy -81kg i Jakuba Kuźniara junior młodszy -63,5kg. Na najniższym podium stanęli Filip Bienias -71kg, Michał Behounek -86kg, Adam Abood al Hassani, Mateusz Urbaś +91kg, Bartosz Pająk -67kg o Konrad Szlęk -67kg junior starszy.

- Jestem zadowolony z dorobku medalowego, szczególnie, że były to dla nas pierwsze zawody w tym sezonie. Co prawda, można być troszkę rozczarowanym wynikami naszych najbardziej doświadczonych zawodników, ale na pewno nie stylem w jaki przegrali swoje półfinałowe walki. Zarówno Michał, jak i Adam, a szczególnie Filip - stoczyli pojedynki, które zdaniem większości, powinny być walkami finałowymi. Przegrali nieznacznie na punkty, a w przypadku Filipa zadecydowało losowanie systemu punktującego, bowiem walka zakończyła się remisem. Cieszę się z postawy debiutantów, którzy zawalczyli bez respektu i pokazali, że są gotowi już na poważniejsze wyzwania. Przed nami mnóstwo pracy i rzeczy, które musimy poprawić. Ale moi zawodnicy tworzą wspaniała drużynę ludzi, którzy poświęcają się całkowicie swojej pasji. Nie mają z tego żadnych profitów, a wręcz sami z własnej kieszenie opłacają składki, by móc trenować. Dla tych ludzi warto poświęcać swój wolny czas. Już wkrótce kolejny nasz zawodnik stoczy walkę, o której będzie głośno w całej Polsce. Relacja na żywo w tv Polsat. Szczegóły podamy już wkrótce - komentuje trener Wojciech Hoły.

Klub składa podziękowania dla firm, które wspierają zawodników. - Bez ich pomocy nie moglibyśmy realizować naszych celów sportowych - dodaje trener i wymienia firmy: Wypożyczalnia Aut Bukowski Bartosz, Hotel Bystra Białka Tatrzańska, Medical Clinic Podhale, Fitness Factory, Gorący Potok, Fabryka Reklamy.

opr.s/

źródło: zdj. arch. klubu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl