Sport
Środa, 5 sierpnia 2020 08:41

Mistrzostwa Polski w Sepak Tekraw

Mistrzostwa Polski chłopców i dziewczyn w kategoriach młodzicy, młodziczki, juniorzy, juniorki w grze 1 vas 1 zostały rozegrane w lipcu przez 28 dni w hali w Białce Tatrzańskiej.
Organizatorami byli Gmina Bukowina Tatrzańska oraz Polska Federacja Sepak Takraw w zawodników oraz zawodniczek wzieło udział około 90. Pierwszy raz w dyscyplinie Sepak Takraw rywalizowali młodzi adepci tejże dyscypliny.

Prezes Polskiej Federacji Sepak Takraw Paweł Podczerwiński: Bardzo się cieszę że Mistrzostwa Polski w czterech kategoriach wiekowych w grze 1 vas 1 zostały rozegrane. Chciałbym podziękować Panu Andrzejowi Pietrzykowi Wójtowi Gminy Bukowina Tatrzańska za pomoc wiej organizacji. W turnieju finałowym poznaliśmy najlepszych zawodników a wyniki eliminacji pokazały ambicję i zaangażowanie młodzieży.

Eliminacje zostały rozegrane - wyniki etapu 1

Mistrzostwa Polski chłopców i dziewczyn w kategoriach młodzicy, młodziczki, juniorzy, juniorki w grze 1 vas 1.

Juniorki:
Zuzanna Liptak - Weronika Kapłon 0:2 (18:21, 15:21)
Katarzyna Głód - Natalia Haładyna 2:1 (18:21, 21:19, 15:11)
Weronika Kapłon - Katarzyna Głód 2:1 (21:16, 14:21, 15:13,)
Zuzanna Liptak -Natalia Haładyna 0:2 (19:21, 17:21)

Awans: Weronika Kapłon, Katarzyna Głód

Młodziczki:
Amelia Budz - Dominika Kaleta 0:2 (17:21, 13:21)
Maria Nowobilska - Zofia Nowobilska 2:1 ( 21:16, 16:21, 16:14)
Aleksandra Rabiańska - wolny los
Dominika Kaleta - Maria Nowobilska 2:0
Aleksandra Rabiańska - wolny los
Dominika Kaleta -Aleksandra Rabiańska 1:2 (21:16, 20:22, 15:17)
Awans:Aleksandra Rabiańska

Juniorzy:
Wojciech Galica - Tomasz Martinczak 0:2
Mateusz Majerczyk - Radosław Gąsienica 2:0 (21:10, 21:16)
Bartłomiej Galica - Michał Ćwiertnia 2:0 (21:14, 21:12)
Jan Budz - Rafał Kozielec 0:2 (18:21, 13:21)
Mateusz Majerczyk -Tomasz Martinczak 2:0 ( 21:7, 21:16)
Bartłomiej Galica - Rafał Kozielec 2:1 ( 21:18, 14:21, 16:14)
Mateusz Majerczyk -Bartłomiej Galica 2:0 (21:18, 21:17)
Awans:
Mateusz Majerczyk, Bartłomiej Galica

Młodzicy:
Michał - Martinczak - Jan Kowalczyk 1:2 ( 21:18, 19:21, 14:16)
Alan Bafia - Franciszek Łapka 0:2 (20:22, 9:21)
Franciszek Łapka - Jan Kowalczyk 2:1 ( 21:15, 10:21, 15:10)
Borys Rabiański - Szymon Stawczyk 2:0 (21:18, 21:16)
Patryk Rabiański - Daniel Marek 0:2 (11:21, 10:21)
Franciszek Gąsienica - Szymon Gąsienica 0:2 (16:21, 17:21)
Bartłomiej Kacica - Bartłomiej Sarna 2:0 (21:6, 21:0)
Szymon Gąsienica - Bartłomiej Kacica 2:1 (21:17, 15:21, 15:9)
Borys Rabiański -Daniel Marek 0:2 (16:21, 16:21)
Szymon Gąsienica - Daniel Marek 0:2 (19:21, 14:21)
Awans:
Daniel Marek, Franciszek Łapka

Eliminacje zostały rozegrane - wyniki etapu 2 !!

Mistrzostwa Polski chłopców i dziewczyn w kategoriach młodzicy, młodziczki, juniorzy, juniorki w grze 1 vas 1.

Juniorki:
Ania Milan - Małgorzata Mazurek 0:2 (11:21, 6:21)

Awans: Małgorzata Mazurek

Juniorzy:
Rafał Bafia - Kamil Łacniak 0:2 (15:21, 18:21)
Jakub Wilczek - Kacper Martinczak 2:1 (21:19, 16:21, 15:13)
Piotr Mąka- Piotr Remiasz 2:1 (21:19, 16:21, 15:9)
Krzysztof Remiasz - Aleksander Makuch 2:0 (21:8, 21:14)
Jakub Wilczek - Piotr Mąka 1:2 (21:14, 15:21, 13:15)
Krzysztof Remiasz - Kamil Łacniak 2:0 (21:14, 21:14)

Awans:
Krzysztof Remiasz
Piotr Mąka

Młodziczki:
Natalia Wacław - Ania Makuch 2:0 (21:12, 21:12)
Magdalena Kołodziej - Natalia Wacław 1:2 (21:6, 16:21, 10:15)
Goryl Wiktoria - Natalia Wacław 1:2 (18:21, 21:15, 15:12
)

Awans: Natalia Wacław

Młodzicy:
Jan Kuchta - Maciej Tomala 0:2 (14:21, 12:21)
Maciej Marek - Michał Lichacz 1:2 (21:18, 15:21, 13:15)
Jan Remiasz - Michał Tomala 2:1 (11:21, 21:15, 17:16)
Maciej Tomala -Michał Lichacz 1:1 (16:14, 16:17)
Maciej Tomala - Jan Remiasz 1:1 (15:11, 11:15)
Jan Remiasz - Michał Lichacz 1:1 (15:11, 16:17)
Franciszek Koszut - Jakub Chowaniec 1:2 ( 22:24, 21:19, 11:15)
Oskar Kaczanowski - Stanisław Makuch 2:0 (21:10, 21:16)
Jakub Słaby - Mateusz Gąsienica 0:2 (5:21, 15:21)
Grzegorz Koszut - Adam Opioła 2:0 (21:16, 21:13)
Jakub Chowaniec - Oskar Kaczanowski 2:0 (21:12, 21:14)
Grzegorz Koszut - Mateusz Gąsienica 0:2
Jakub Chowaniec - Mateusz Gąsienica 0:2 (18:21, 12:21)

Awans:
Jan Remiasz
Mateusz Gąsienica

Eliminacje zostały rozegrane - wyniki etapu 3 !!

Mistrzostwa Polski chłopców i dziewczyn w kategoriach młodzicy, młodziczki, juniorzy, juniorki w grze 1 vas 1.

Juniorki:

Anna Budrzeńska - Katarzyna Pietrzyk 0:2 (15:21, 10:21)

Awans: Katarzyna Pietrzyk

Młodziczki:

Karolina Kramarz - Dominika Kaleta 0:2 (11:21, 6:21)

Victoria Goryl - Rozalia Majerczyk 1:2 (21:15, 16:21, 16:17)

Dominika Kaleta - Rozalia Majerczyk 2:0 (21:12, 22:20)

Awans: Dominika Kaleta, Rozalia Majerczyk

Juniorzy:

Michalczewski Patryk - Sęk Marcin 0:2 (11:21, 14:21)

Franciszek Haładyna - Szymon Pietrzyk 0:2 (10:21, 17:21)

Kacper Martinczak - Kornel Dąbrowski 2:0 (21:18, 22:8)

Sęk Marcin - Piotr Wojtas 2:0 (21:17, 22:18)

Szymon Pietrzyk- Martinczak Kacper 2:0 (21:15, 22:7)

Szymon Pietrzyk- Piotr Wojtas 2:0 (21:10, 22:12)

Awans: Szymon Pietrzyk, Sęk Marci, Artur Iwaniec, Andrzej Wojtanek

Młodzicy:

Bartłomiej Ciągwa - Marek Mazurek 2:1 (15;21, 17:16, 22:20)

Grzegorz Twardowski - Bartłomiej Kacica 0:2 (19:21, 19:21)

Bartłomiej Ciągwa - Damian Michalczewski 2:1 (21:14, 13:21, 15:12)

Bartłomiej Kacica- Bartłomiej Ciągwa 2:0

Franciszek Wojtanek - Wojciech Kramarz 2:0 (21:15, 21:13)

Bartłomiej Lasak - Arkadiusz Jezierczak 0:2 (20:22, 13:21)

Antoni Wojtanek - Łukasz Budz 0:2 (13:21, 7:21)

Franciszek Wojtanek - Szymon Mazurek 1:2 (21:19, 14:21, 14:15)

Adam Nosal - Łukasz Budz 2:0 (21:17, 2:20)

Adam Nosal - Szymon Mazurek 0:2 (16:21, 12:21)

Awans: Szymon Mazurek, Bartłomiej Kacica

Kategoria Młodzików finały
1.Bartłomiej Kacica -Mistrz Polski
2. Jan Remiasz 3.Bartłomiej Mazurek
Jan Remiasz - Mateusz Gąsienica 2:1 (11:15, 15:3, 10:9)
Daniel Marek - Bartłomiej Kacica 0:2 (12:15, 6:15)
Franciszek Łapka - Szymon Mazurek 0:2 (13:15, 14:16)
Jan Remiasz - Bartłomiej Kacica 1:1 (10:15, 15:11)
Jan Remiasz - Szymon Mazurek 2:0 (15:9, 15:13)
Bartłomiej Kacica- Szymon Mazurek 2:0 (15:12, 15:11)
Kategoria Młodziczek finały
1.Dominika Kaleta -Mistrz Polski
2.Aleksandra Rabiańska 3.Rozalia Majerczyk
Aleksandra Rabiańska - Rozalia Majerczyk 2:0 (15:13, 15:9)
Aleksandra Rabiańska - Dominika Kaleta 1:1 (15:10, 10:15)
Dominika Kaleta - Rozalia Majerczyk 2:0 (15:6, 15:13)
Kategoria Juniorów finały
1.Mateusz Majerczyk -Mistrz Polski
2.Bartłomiej Galica 3.Szymon Pietrzyk
Piotr Mąka - Remiasz Krzysztof 1:1 (11:15, 15:13)
Mateusz Majerczyk - Artur Iwaniec 2:0 (15:9, 15:11)
Andrzej Wojtanek - Bartłomiej Galica 0:2 ( 6:15, 13:15)
Marcin Sęk - Szymon Pietrzyk 0:2 ( 12:15, 6:15)
Remiasz Krzysztof- Mateusz Majerczyk 0:2 ( 11:15, 13:15)
Bartłomiej Galica- Szymon Pietrzyk 2:0 (15:12, 15:13)
Remiasz Krzysztof- Szymon Pietrzyk 0:2 ( 6:15, 15:17)
Bartłomiej Galica- Mateusz Majerczyk 0:2 (11:15, 15:17)
Kategoria Juniorek finały
1.Magdalena Mazurek -Mistrz Polski
2.Katarzyna Pietrzyk 3.Katarzyna Głod
Weronika Kapłon - Katarzyna Pietrzyk 1:1 (15:11, 7:15)
Katarzyna Głód - Magdalena Mazurek 1:1 (17:16, 16:17 dogrywka 0:2)
Weronika Kapłon - Katarzyna Głód 0:2 (11:15, 12:15)
Katarzyna Pietrzyk - Magdalena Mazurek 0:2 (12:15, 7:15)


mat. prasowe
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl