Sport
Poniedziałek, 20 marca 2017 12:19

Małopolskie siatkarki walczą o Orlen Ligę

Na parkietach I ligi siatkówki kobiet rozegrano pierwsze półfinałowe mecze. O awans walczy zarówno wielicka WTS Solna jak i krakowska Proxima. Bliżej upragnionego finału znalazły się krakowianki.

- Zespoły Wisły Warszawa i Proximy Kraków potwierdziły role faworytek i odniosły zwycięstwa w pierwszych meczach play off półfinałów I ligi siatkarek – podał serwis prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej.- Stołeczna drużyna pokonała na wyjeździe WTS Solna Wieliczka 3:0, a krakowianki wygrały na boisku rywalek z Joker Mekro Energoremont Świecie 3:1.

Podczas gdy krakowianki już przygotowują się na kolejne starcie, które zaplanowano na sobotę w Krakowie przy Ptaszyckiego 4 o godzinie 18:30, wieliczanki nie zamierzają łątwo sprzedać skóry.

- Niestety, przegrywamy sobotnie spotkanie 0:3. Słaby mecz Solnej, wyśmienita gra Wisły i wynik nie mógł być inny – napisali na internetowym profilu działacze Solnej. - . Przed nami wyjazd do Warszawy na rewanż, który już w sobotę o godzinie 20:00. Mimo tego co widzieliśmy dwa dni temu, nadal wierzymy, że uda się nawiązać walkę i potrzebny będzie trzeci mecz. Dziękujemy wszystkim Kibicom za przybycie i stworzenie świetnej atmosfery!


Pary play off o miejsca 1-4 (do dwóch wygranych)
18 marca WTS Solna Wieliczka - Wisła Warszawa 0:3 (11:25, 15:25, 16:25)
25 marca Wisła Warszawa - WTS Solna Wieliczka
ew. 26 marca Wisła Warszawa - WTS Solna Wieliczka

18 marca Joker Mekro Energoremont Świecie - Proxima Kraków 1:3 (18:25, 19:25, 25:23, 22:25)
25 marca Proxima Kraków - Joker Mekro Energoremont Świecie
ew. 26 marca Proxima Kraków - Joker Mekro Energoremont Świecie

eł/fot. Proxima Kraków
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl