Sport
Czwartek, 12 kwietnia 2018 19:54

Łukasz Jarosz zawalczy w K-1 na Stadionie Narodowym

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników sportów walki na Podhalu, Łukasz Jarosz z Rabki-Zdroju, wraca na zawodowy ring. 25 maja podczas Narodowej Gali Boksu na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzy się w wadze ciężkiej w K-1 z Michałem Wlazło.
39-letni Łukasz Jarosz to w sportach walki sportowiec legenda. Ma na swoim koncie m.in. tytuł zawodowego Mistrza Świata low kick federacji ISKA, wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu i karate oyama. Kilka lat temu zakończył karierę i od tego czasu prowadzi w Rabce-Zdroju Jarosz Fight Club - profesjonalną szkołę kickboxingu. Do powrotu na ring i udziału w Boxing Night 14 przekonał go Marcin Najman, organizator gali.



Czy to oznacza powrót na zawodowy ring? - Na razie koncentruje się tylko na tej walce. Oczywiście są już propozycje następnych walk, między innymi walki rewanżowej z Marcinem Różalskim. Nie mówię nie, nie mówię tak, na razie koncentruje się na przygotowaniach do walki, która mnie czeka. Po walce będę wiedział, co robić dalej - mówił Lukasz Jarosz.



r/ zdj. P. Kuczaj

źródło: podhale24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl