Golemo
Sport
Środa, 12 października 2016 15:00

Licealistki z Grybowa najlepsze w halowej piłce nożnej dziewcząt

Osiem drużyn walczyło w Łącku o tytuł mistrza powiatu nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsze na parkiecie okazały się reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie.
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Karolina Czyżycka, Katarzyna Iwańska, Kinga Janik, Weronika Janik, Sabina Korzeń, Gabriela Krok, Aneta Matusik, Karolina Niepsuj, Klaudia Pancerz i Alicja Witek. Do turnieju zawodniczki przygotowała nauczycielka Dorota Brattig.

Drugie miejsce w zawodach wywalczyły reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu, a na trzeciej pozycji uplasowały się piłkarki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej. Najlepszą zawodniczką turnieju została Anna Jurecka z ZSP w Nawojowej.

Kolejne miejsca, już poza podium zdobyły drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie (miejsce 4), Zespołu Szkół w Łącku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju (miejsca 5-6) oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu i Zespołu Szkół w Marcinkowicach (miejsca 7-8).

Nagrody zwycięzcom turnieju wręczył radny powiatowy Stanisław Sułkowski.

szel/ zdj. archiwum Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Nowosądeckiego
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl