Golemo
Sport
Środa, 29 czerwca 2016 23:18

Konrad Biela trzeci w Clio Cup 2016 (zdjęcia)

Ostatni weekend obfitował w mocno motoryzacyjne emocje tym razem podczas 3-go Wyścigu Magura Małastowska w okolicach Gorlic . Podczas 5-tej i 6-tej rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski prędkości najmocniejszych samochodów oscylowały w granicach 220 km/h.
Zawody najlepiej zapamięta Andrzej Szczepaniec startujący w Mitsubishi Lancer, który uzyskał najlepsze czasy w klasyfikacji generalnej. Andrzej urywał dosłownie po sekundzie drugiemu najszybszemu Waldemarowi Kluzie startującemu w Fordzie Fiesta. Na trzecim miejscu stawiał się na mecie DUBAI w swoim Mitsubishi Lancer Berg Monster.

Po mocnej przebudowie swojego auta z zawodach wystartował nasz zawodnik z Podhala. Clio nie dawno przeszło wymianę całej elektryki, która była testowana w warunkach polowych właśnie na „Magurce”. Konrad w obydwu dniach startowych uzyskał w Klasie A-2000 piąte miejsce. W nowej Klasie Clio Cup 2016 uzyskane czasy sklasyfikowały Biele na trzecim miejscu.

Z Konradem chcemy wspólnie podziękować Wszystkim sponsorom i osobom współpracującym za pomoc w przygotowaniu auta oraz umożliwieniu startów w tym roku w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

W dniach 8-10 lipca startuje 8 Hill Climb Limanowa, na który zapraszamy wszystkich fanatyków szybkich i głośnych samochodów. Warunki na miejscu pozwalają, by zmaganiom kierowców przyglądać się całymi rodzinami. Konradowi natomiast życzymy kolejnego Pudła!!!

Tekst Mariusz Findura, zdj. Grzegorz Kozera

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl