Sport
Sobota, 6 października 2018 20:03

Kolejene zajęcia w Otylią Jędrzejczak

Nowy Targ to kolejne miasto na mapie Otylia Swim Tour. W niedzielę, 7 października, Otylia Jędrzejczak i jej sztab przyjadą na Podhale, gdzie odbędą się całodniowe zajęcia dla młodych adeptów pływania i ich rodziców.
Zajęcia z dziećmi prowadzić będzie dwunastu trenerów pływania i przygotowania fizycznego oraz fizjoterapeutów współpracujących z Fundacją Otylii Jędrzejczak. Olbrzymim atutem Otylia Swim Tour są również zajęcia dla rodziców, z którymi spotkają się psycholog sportowy i dietetyk. Każdorazowo sale w trakcie wykładów specjalistów pękają w szwach.
Zresztą zainteresowanie udziałem w Otylia Swim Tour w tym roku jest ogromne, a liczba chętnych znacząco przewyższa możliwości organizacyjne.

– W Chorzowie mieliśmy aż pięćset zgłoszeń, a miejsc niespełna 150. Także w Nowym Sączu i Nowym Targu chętnych było więcej, niż miejsc. W niedzielę będziemy mogli przeszkolić w Nowym Targu 130 dzieci i ich rodziców – mówi Otylia Jędrzejczak.

Zajęcia, zarówno w wodzie na pływalni, jak i w sali gimnastycznej, odbędą się na obiektach MCSiR (Plac Evry 4). Dzień w trakcie Otylia Swim Tour zawsze jest bardzo intensywny, a zajęcia dla rodziców trwają równolegle z aktywnością fizyczną dzieci. W środku dnia zaplanowana jest przerwa, w trakcie której dzieci mają możliwość zjedzenia zdrowego obiadu.

– Sądzę, że niedziela to dobry dzień, by rodzice spędzili aktywnie dzień z dziećmi na wspaniałych obiektach i jednocześnie zdobyli wiedzę. Nowy Targ jest kolejnym miastem na południu Polski, w którym odbędzie się Otylia Swim Tour. Trzeba przyznać, że południe jest w tym roku przez nas dopieszczone. Wierzę, że dzieci zakończą niedzielę w stu procentach zadowolone – dodaje Jędrzejczak.

Jak zawsze, na uczestników Otylia Swim Tour czeka masa atrakcji i prezentów, przygotowanych m.in. przez Marwit, Jurajską i innych partnerów Fundacji Otylii Jędrzejczak. Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Po Nowym Targu Otylia Jędrzejczak wraz ze swoim sztabem odwiedzi Łódź, a zajęcia dla dzieci zaplanowane są na niedzielę, 21 października. Później Otylia Swim Tour odbędzie się jeszcze w Krakowie (27 października) i Toruniu (17 listopada).

mat. prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl