Sport
Środa, 16 maja 2018 18:10

Karolina Pilarczyk i Tomasz Kuchar zaprezentują swoje samochody rajdowe na stacji w Krakowie

18 maja na stacji Circle K przy os. Dywizjonu 303 w Krakowie Karolina Pilarczyk oraz Tomasz Kuchar zaprezentują swoje rajdowe samochody i spotkają się z fanami. Na wszystkich odwiedzających stację przez cały dzień czekać będą także liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Wydarzenie jest częścią kampanii "milesPLUS® uwolnij bestię".
Już w najbliższy piątek przez cały dzień dla wszystkich odwiedzających stację Circle K przy os. Dywizjonu 303 w Krakowie dostępne będą wyjątkowe atrakcje. W specjalnie zorganizowanej strefie bezpieczeństwa będzie można m.in. skorzystać z symulatora dachowania, a w strefie rozrywki rozegrać turniej gry na Flipperze Mustangu. Do dyspozycji gości będzie również fototeleport. Podczas imprezy co 15 minut organizowane będą mini konkursy oraz quizy dla dorosłych i dzieci, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. tankowanie do pełna.

Sympatycy sportów motorowych będą mieli niepowtarzalną okazję, by osobiście spotkać się z członkami teamu Circle K. Podczas wydarzenia Karolina i Tomasz zaprezentują swoje samochody wyścigowe, udzielą porad dotyczących bezpiecznej jazdy oraz odpowiedzą na pytania związane z ich karierą sportową.O ambasadorach Circle K:
Ambasadorzy Circle K to dwie kontrastujące osobowości, które reprezentują odmienne dziedziny. Łączy ich pasja do samochodów oraz wola zwyciężania. Karolina Pilarczyk to pierwsza kobieta w Polsce, która została profesjonalnym kierowcą driftingowym, należąca do grona najlepszych zawodniczek tej dyscypliny na świecie. Jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet, zdobyła tytuły „Queen of Europe” 2016 i 2017. Karolina posiada jeden z najpotężniejszych samochodów i jest właścicielką jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w Europie.
Tomasz Kuchar jest profesjonalnym kierowcą rajdowym i wyścigowym. Ma na swoim koncie między innymi ponad 20 tytułów Mistrza i V-ce Mistrza Polski. Jest aktualnym Mistrzem Polski w Rallycrossie w najmocniejszej kategorii SuperCars. Jak sam mówi jest najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ poza sportem zajmuje się samochodami także zawodowo, realizując szkolenia dla kierowców w podwarszawskim, najnowocześniejszym w Europie ośrodku doskonalenia techniki jazdy DriveLand. Prywatnie pilot samolotowy i śmigłowcowy
Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek 18 maja, od godz. 12:00 do 20:00 na stacji Circle K przy os. Dywizjonu 303 w Krakowie.

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl