Sport
Czwartek, 14 marca 2019 21:32

Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Maniowach

W sobotę do Maniów zjechało 234 zawodników i 16 mistrzów z Polski, oraz
Słowacji na Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu, oraz O
Puchar Wójta Gminy Czorsztyn.
Otwarcia zawodów dokonał Prezes Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin Ryu
Hanshi Jacek Chęciński 9 Dan.

Zawodnicy zostali zważeni i przydzieleni do poszczególnych kategorii
wagowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Walki rozgrywane były równocześnie na trzech matach. W trakcie krótkich
przerw organizator przygotował kilka niespodzianek dla zawodników i
publiczności , były pączki, drożdżówki, cukierki, nagrody rzeczowe. Na
hali sportowej można było również zobaczyć broń historyczną i brać
udział w konkursie rysunkowym.

Jak zwykle nie zabrakło radości ale i łez. Doping zgromadzonej
publiczności był słyszalny na zamku w Czorsztynie.

Na zakończenie przed ogłoszeniem wyników i dekoracją zwycięzców dla
osłody wjechał tort którym zostali poczęstowani zawodnicy, mistrzowie i
publiczność.

Turniej zakończono wspólnym ukłonem o godz. 21.00

Sekcja EdArt serdecznie dziękuje za udział wszystkim zawodnikom, licznej
publiczności, mistrzom.

Szczególne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Czorsztyn Panu
Tadeuszowi Wach, Danucie i Pawłowi Kurańdzia, Barbarze i Krzysztofowi
Kutyle, Dorocie i Grzegorzowi Palider, Kacprowi Hajnos, Krzysztofowi
Sewiołło, Katarzynie Maśnica, Cukierni i Piekarni Żarnecki, Delikatesom
Centrum w Maniowach, Cukierni i Piekarni Hajnos,


Wyniki Turnieju:

Dziewczęta

Do 25kg
I miejsce - Karolina Gwiazdoń
II miejsce - Pola Szcześniak
III miejsce - Aleksandra Poldolak

Do 30kg
I miejsce - Antonia Stanek
II miejsce - Nadia Jamińska
III miejsce - Martyna Kołodziej

Do 35kg
I miejsce - Oliwia Długosz
II miejsce - Magdalena Maśnica
III miejsce - Magdalena Wawrzyszko

Do 40kg
I miejsce - Elena Łoboda
II miejsce - Patrycja Kozub
III miejsce - Honorata Bartnik

Do 45kg
I miejsce - Anna Szpernoga
II miejsce - Izabela Sikora
III miejsce - Aleksandra Burzawa

Do 50kg
I miejsce - Patrycja Nowak
II miejsce - Magdalena Zych
III miejsce - Amelia Przystał

Do 55kg
I miejsce - Paulina Pańczyk
II miejsce - Karolina Wlizło
III miejsce - Dobrawa Lipiec

Do 60kg
I miejsce - Julia Kurańda
II miejsce - Wiktoria Froncz
III miejsce - Milena Kubiczek

Do 65kg
I miejsce - Zuzanna Głodowicz
II miejsce Julia Fiedorek
III miejsce Patrycja Majerczyk

Do 70kg
I miejsce - Adrianna Gnioska
II miejsce - Daria Dyda

Powyżej 70kg
I miejsce - Kamila Dudek
II miejsce - Agnieszka Fatla

Chłopcy

Do 20kg
I miejsce - Szymon Nowak
II miejsce - Alan Palider

Do 25kg
I miejsce - Dominik Dudzik
II miejsce - Filip Kasprzycki
III miejsce - Kacper Papież

Do 30kg
I miejsce - Przemysław Krupa
II miejsce - Dawid Kołaciak
III miejsce - Jakub Tatar

Do 35kg
I miejsce - Bartosz Zych
II miejsce - Łukasz Śmiałek
III miejsce - Jakub Jarończyk

Do 40kg
I miejsce - Adam Lewandowski
II miejsce - Mariusz Skaliński
III miejsce - Andrej Grivalsky

Do 45kg
I miejsce - Tymoteusz Kołaciak
II miejsce - Krzysztof Lorent
II miejsce - Krystian Bryniarski

Do 50 kg
I miejsce - Filip Mikłusiak
II miejsce - Jakub Wydra
III miejsce - Mateusz Januszyk

Do 60kg
I miejsce - Szymon Stanula
II miejsce - Dawid Krupa
III miejsce - Jakub Jabłoński

Do 70kg
I miejsce - Bartosz Judka
II miejsce - Jakub Kuczmaszewski
III miejsce - Paweł Bogdał

Powyżej 70kg
I miejsce - Maciej Wójcik
II miejsce - Adam Godzisz
III miejsce - Piotr Godzisz


mat. prasowy
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl