Sport
Sobota, 9 września 2017 22:09

III Liga: Soła Oświęcim pokonała NKP Podhale (zdjęcia)

Na stadionie w Nowym Targu piłkarze z Oświęcimia spotkali się dziś z zespołem Nowego Targu. Górale nie będą miło wspominać tego spotkania, przegrali bowiem 0 do 3.
- Adrenalina jeszcze u mnie buzuje – zaczął ocenę spotkania szkoleniowiec Soły Oświęcim, Sławomir Stemplewski. – Motor, Stal i Podhale poczyniły transfery z myślą o grze o awans, stąd zdawaliśmy sobie sprawę, że jedziemy na trudny teren. Zagraliśmy kolejne dobre, a momentami bardzo dobre spotkanie. Przede wszystkim byliśmy skuteczni. A gdy jesteśmy skuteczni, na ogół wygrywamy. Można było ja poprawić, ale wyszarpaliśmy trzy bramki i to cieszy. Dopisaliśmy kolejne trzy punkty.

- Trudno tak na gorąco zanalizować co się dzieje. Powoli zapominamy kiedy ostatni raz wygraliśmy w lidze. Żal sytuacji z pierwszej połowy, szczególnie że bardzo ciężko pracujemy na to, by sobie je wypracować. W drugiej połowie Soła nas wypunktowała. Trzeba się zastanowić co dalej. Musimy przeanalizować ostatnie mecze i wyciągnąć wnioski– powiedział kapitan Podhala, Sebastian Świerzbiński.

NKP Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 0:3 (0:1)
0:1 Cygnar 33 z wolnego
0:2 Knapik 72 głową po wolnym
0:3 Gleń 86

NKP Podhale: Szukała – Drobnak, Bedronka, Cyfert, Barbus, Kobylarczyk (46 Przemyk), Świerzbiński, Nawrot, Lewiński (56 Pająk), Dziedzic, Pląskowski (79 Czubin).
Soła: Gargasz – Jamróz, Wadas, Drzymont, Kasolik, Hałgas (79 Snadny), Dynarek, Wawoczny, Cygnar (89 Szewczyk), Gleń (90 Bała), Knapik (69 Czapla).

sportowepopodhale.pl/ fot. Szymon Pyzowski
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl