Sport
Środa, 19 października 2016 12:16

Drużyna Mistrzów w Publicznym Gimnazjum w Krościenku (zdjęcia)

Wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum w Krościenku wzięli udział w warsztatach profilaktyczno – sportowo – muzycznych prowadzonych przez Romana „Bosskiego” Lachowolskiego, artystę hip-hopowego - prezesa Fundacji Drużyna Mistrzów. Sport, Muzyka, Pasja.
Roman „Bosski” w wykładzie motywacyjnym mówił o tym, że Drużyna Mistrzów propaguje zdrowy tryb życia, uprawianie sportu, rozwijanie pasji i pozytywnej strony życia. Jej zasady i idee promowali między innymi bokser Paweł Kołodziej, Andrzej Wawrzyk Andrzej Fonfara, zapaśnik Damian Janikowski, żużlowiec Maciej Janowski, zawodnicy MMA Paweł Nastula i Mamed Chalidow. Na swoim przykładzie przekonywał młodzież, że poprzez sport, muzykę i pasję można próbować zmienić swoje życia na lepsze, odrzucając fałszywy świat narkotyków i środków psychoaktywnych. Zachęcał, aby młodzi ludzie odnaleźli swoje pasje i zainteresowania, aby próbowali stawać się mistrzami w swoich dziedzinach.

Raper zwrócił uwagę na fakt, że istnieją „artyści”, którzy w swoich piosenkach namawiają do sięgania po środki odurzające, a tak naprawdę młodzi ludzie nic dla nich nie znaczą. Dla takich „artystów” nie liczy się młody człowiek i jego życie, liczy się tylko „szmal”, jaki na nim można zarobić.

Wspólnie z Romanem wystąpił absolwent gimnazjum w Krościenku - Marcin Molsa - obecnie mistrz boksu tajskiego, który pokazał swoją drogę do sukcesu. Przekonywał młodzież, że każdy może kreować w sobie mistrza i każdy może uczestniczyć w Drużynie Mistrzów, jeśli robi coś ciekawego w życiu.

źródło: szkoła
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl