Sport
Wtorek, 31 maja 2016 00:44

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec mistrzem I ligi młodzików

Dobiegła końca rywalizacja w ramach I ligi młodzików Podhalańskiego Podokręgu piłki nożnej, mistrzostwo w sezonie 2015/2016 zdobyła drużyna Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec. W ostatnim spotkania AP Wisła Czarny Dunajec pokonała u siebie drużynę Jordan Jordanów 4:2.
Na odnotowanie zasługuje również styl w jakim drużyna Akademii Piłkarskiej z Czarnego Dunajec zdobyła pierwsze miejsce w lidze , Młodziki na swoim koncie zgromadzili aż 46 punktów nie odnotowując żadnej porażki. Skuteczność drużyny też imponowałam, w 16 rozegranych spotkaniach młodzi zawodnicy zdobyli 117.

Skład drużyny: Babicz, Baran, Baranowski, Fiedor, Haberny, Lipień, Łopata, Madziar, Mastela, Puchomirski, Rączkowski, Rzadkosz, Stachnik, Sobula, Świderski, Szczurek.

Trener Paweł Podczerwiński podsumowuje mijający sezon: „Przez dwa lata nie przegraliśmy meczu ligowego w młodzikach ani na swoim boisku ani na wyjazdach. Jeden zaledwie remis zanotowaliśmy na wyjeździe, wszystkie mecze wygraliśmy i za to chłopakom dziękuje. Podziękowania należą się Prezesowi Andrzejowi Turajowi za stworzenie bardzo dobrych warunków do treningów oraz meczy oraz za wspaniałe prezenty zakupione dla piłkarzy.”

Więcej informacji na temat mistrzowskiej drużyny na www.wislaczarnydunajec.pl.

opr. s/

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl