Sport
Środa, 9 maja 2018 23:20

„Jasiek” nigdzie się nie wybiera!

Do Przemysława Odrobnego, Marcina Kolusza, Bartłomieja Neupauera, Pawła Bizuba, Rafała Podlipniego, Łukasza Siuty i Daniela Kapicy dołączył Oskar Jaśkiewicz. Ekipa pomalutku się formuje.
Gdyby Jaśkiewicz odszedł, a miał takie plany, to po odejściu Damiana Tomasika w liniach defensywnych powstałaby ogromna wyrwa.

– Nie ukrywam, że miałem propozycję z innych klubów – przyznaje Oskar Jaśkiewicz. - Prowadziłem rozmowy, ale fajnie dogadaliśmy się z panią prezes Agatą Michalską i postanowiłem nie zmieniać otoczenia.

Oskar już wczoraj złożył podpis pod kontraktem, ale nie chciał tego upubliczniać zanim nie poinformuje zainteresowane nim kluby o zmianie decyzji.

Do Podhala wraca także Patryk Wajda. Wychowanek Podhala, wielokrotnym reprezentant kraju, po latach tułaczki wraca do macierzy. 30 – letni defensor dziesięć sezonów spędził w Cracovii.

Z klubem spod Wawelu Patryk Wajda zdobył pięć tytułów mistrza kraju. Po tym sezonie trener Rudolf Rohaczek m.in. jemu podziękował za usługi. Dzisiaj podpisał kontrakt na grę w Nowym Targu. Wajda grał także w Sanoku i w KTH Krynica za czasów Igora Zacharkina.

Stefan Leśniowski

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl