Rozmaitości
Dodano: Wtorek, 19 czerwca 2018 22:51

Cudowna lampa Aladyna w Grotesce (fragment próby medialnej)

KRAKÓW. Premiera "Cudownej lampy Aladyna" w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego coraz bliżej. Ten magiczny spektakl, bogaty w muzykę, projekcje i piękne kostiumy na deskach Groteski będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend - 22,23 i 24 czerwca.

Dodano: Wtorek, 19 czerwca 2018 18:58

W Powiatowej Dwójce wyłoniono najlepszych młodych chemików

Laureaci z 14 szkół z oddziałami gimnazjalnymi uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród konkursu „Młody Chemik" organizowanego już po raz czwarty przez Powiatowy Zespół Numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Dodano: Poniedziałek, 18 czerwca 2018 21:40

Podhalanie w finale 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”

W Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu odbyły się pokazy amatorskich zespołów teatralnych. Sądecka publiczność obejrzała 24 spektakle najlepszych grup teatralnych Małopolski wyłonionych spośród 121 w eliminacjach powiatowych „Bajdurka”.

Dodano: Poniedziałek, 18 czerwca 2018 21:06

Rajd Szlakami Oddziału Partyzanckiego Wojciecha Duszy "Szaroty" (zdjecia i film)

Po raz drugi na terenie Zakopanego i gminy Poronin odbył się Rajd Szlakami Oddziału Partyzanckiego Wojciecha Duszy „Szaroty”.

Dodano: Poniedziałek, 18 czerwca 2018 11:46

Położne zasypane pytaniami (zdjęcia)

Jak wygląda kwestia znieczuleń do porodu? Co trzeba wziąć ze sobą na oddział? Takie pytania najczęściej zadawały przyszłe mamy położnym Centrum Zdrowia Tuchów i Centrum Zdrowia Dąbrowa Tarnowska podczas III edycji Targów Mama i Dziecko w Tuchowie.

Dodano: Poniedziałek, 18 czerwca 2018 08:20

Księga lasu – spektakl dla dzieci w ramach 12 edycji Nocy Teatrów (zdjęcia)

KRAKÓW. W Noc Teatrów nie zapomniano także o najmłodszych widzach. I tak w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" została przedstawiona sztuka "Księga lasu".

Dodano: Niedziela, 17 czerwca 2018 19:50

Spektakl "Minia-Tour. Si, senior" (zdjęcia)

KRAKÓW. W ramach tegorocznej Nocy Teatrów w Kawiarni Teatralnej kolo Teatru im Juliusza Słowackiego odbyło się widowisko muzyczne pod tytułem "Minia-Tour. Si, senior" w reżyserii Haliny Jarczyk.

Dodano: Niedziela, 17 czerwca 2018 15:46

Wystawa plenerowa na krakowskich Plantach - „Polak wg Mrożka” (zdjęcia)

Pięć lat po śmierci Mistrza Absurdu Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na krakowskie Planty na plenerową wystawę rysunków satyrycznych Sławomira Mrożka – dobrego ducha i przyjaciela Łaźni.

Dodano: Niedziela, 17 czerwca 2018 13:40

Plenerowy turniej szachowy „Sto na Sto-ku chwale Ojczyzny” (zdjęcia)

NOWY TARG. W Parku Miejskim rozegrany został turniej szachowy.

Dodano: Niedziela, 17 czerwca 2018 10:30

Weekend z Funduszami w Niepołomicach

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce. W tym roku od kwietnia do października imprezy organizowane są w 15 miejscowościach regionu. Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców Małopolski środkami unijnymi (w kontekście aktualnych naborów) i prezentacja projektów zrealizowanych dzięki unijnemu wsparciu.

Dodano: Sobota, 16 czerwca 2018 21:16

Zobacz dno Morskiego Oka (zdjęcia)

Tatrzańskie Ochotniczego Pogotowie Ratunkowego udostępniło zdjęcia ze szkolenia sekcji nurkowej w Morskim Oku. Widać na nich, jak wygląda dno tego górskiego jeziora.

Dodano: Sobota, 16 czerwca 2018 11:10

Popołudnie ze Straussem 2018

Już wkrótce dawna muzyka wypełni dziedziniec Zamku Żupnego w Wieliczce za sprawą kolejnego cyklu letnich koncertów „Popołudnie ze Straussem”, na który zaprasza Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka.

Dodano: Piątek, 15 czerwca 2018 20:48

Nie dość, że na drzewie, to jeszcze wiewiórka zagrała nad Sołą

Ruszył długo oczekiwany Tauron Life Festival w Oświęcimiu. Pierwszy koncert zagrała grupa Wiewiórka na Drzewie.

Dodano: Piątek, 15 czerwca 2018 16:02

Starosta pogratulował olimpijczykom

Starosta Marek Pławiak spotkał się dzisiaj z uczennicami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, które zostały laureatkami XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu.

Dodano: Piątek, 15 czerwca 2018 11:39

Wybitni piloci akrobacyjni znów zagoszczą na nowotarskim niebie

NOWY TARG. Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od największego lotniczego wydarzenia na Podhalu. Organizatorzy poinformowali właśnie, że gwiazdami X Nowotarskiego Pikniku Lotniczego będą czołowi światowi piloci.

Strona 1 z 447« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl