Terma Szaflary
Rozmaitości
Dodano: Piątek, 17 marca 2023 08:55

Zwiedzanie wystawy „Lutnia. 150 lat” z kuratorką i prezesem

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza 25 marca o godz. 11.00 do zwiedzania jubileuszowej wystawy „Lutnia. 150 lat” z kuratorką Urszulą Mróz i prezesem Towarzystwa Jerzym Markowskim w Zamku Żupnym w Wieliczce.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 20:00

Motorola w trosce o bezpieczeństwo

Motorola Solutions ogłosiła wprowadzenie nowego pakietu bezpieczeństwa Avigilon, który zapewnia bezpieczne, skalowalne i elastyczne zabezpieczenia wideo oraz kontrolę dostępu dla organizacji o różnych wielkościach na całym świecie.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 17:56

Uczniowie na targach edukacyjnych

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju prezentowali swoją szkołę podczas Targów edukacyjnych szkół ponadpodstawowych.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 14:09

Punkt i linia a przestrzeń (zdjęcia)

10 marca w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów odbył się wernisaż wystawy malarstwa "Artefakty 22 - Punkt i linia a przestrzeń".

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 12:45

Portal z zapadliskami w Trzebini

Zgodnie z deklaracją podsekretarza stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, głównego geologa kraju dr. Piotra Dziadzia istnieje już podstrona portalu "Centrum geozagrożeń", prezentująca zapadliska w Trzebini.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 11:44

Trwa akcja #SzkołaDlaWas. Kolejne komputery od branży cyfrowej dla ukraińskich dzieci

Polska branża cyfrowa przekazała 15 kompletów komputerów na rzecz Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Sprzęt zostanie rozdysponowany wśród dzieci uchodźców z Ukrainy mieszkających w Polsce, tak aby mogli oni nieprzerwanie uczyć się z terenu Polski i brać udział w lekcjach prowadzonych przez ukraińskich nauczycieli.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 10:00

ZSP w Krynicy-Zdroju: maskotki dla strażaków

Zakończyła się akcja zorganizowana przez Szkolne Koło PCK w Zepsole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju „Twój miś może zostać ratownikiem”.

Dodano: Czwartek, 16 marca 2023 08:00

LO w Starym Sączu: uczniowie postawili na ekologię

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu stworzyli projekt społeczny Ekodystrybutor, w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. To ogólnopolska olimpiada, w której młodzi ludzie rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Dodano: Środa, 15 marca 2023 20:00

Tłumy ósmoklasistów przybyły na Dzień otwarty (zdjęcia)

Ależ to były tłumy! Ponad 800 uczniów szkół podstawowych z naszego regionu przybyło dzisiaj na Dzień otwarty do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej. Każda grupa miała przewodnika i mogła uczestniczyć w interesujących ją zajęciach. A było z czego wybierać.

Dodano: Środa, 15 marca 2023 18:00

Poetycki pokłon wybitnym Orawianom (zdjęcia)

W Muzeum Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej odbyło się kolejne spotkanie literackie w ramach cyklu Posiady Orawskie.

Dodano: Środa, 15 marca 2023 16:36

Centrum Pomocy Dzieciom na Podhalu

Fundacja POWER, we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, zainicjowała powstanie w Ludźmierzu (powiat nowotarski) Centrum Pomocy Dzieciom. To jedyna na Podhalu i w południowej Małopolsce placówka specjalizująca się w pomocy dzieciom z doświadczeniem przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej.

Dodano: Środa, 15 marca 2023 13:51

ZSP w Krynicy-Zdroju: logistyk stawia na praktykę

W Technikum logistycznym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju trwają zajęcia praktyczne i symulacje biznesowe polegające m.in. na założeniu przez uczniów firm transportowych i realizowaniu przez nich wszystkich zadań z tym związanych.

Dodano: Środa, 15 marca 2023 13:32

Wystawa „EXIT” w Galerii ASP Bronowice (zdjęcia)

13 marca w Galerii ASP Bronowice pojawiła się nowa wystawa pt. „EXIT”. Ekspozycja składa się z prac powstałych podczas międzynarodowych warsztatów szkła, w których udział wzięły uczelnie z Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski.

Dodano: Wtorek, 14 marca 2023 19:06

ZSP w Nawojowej: to już jutro! Zapraszamy na Dzień otwarty!

Już jutro (15 marca 2023 r.) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej odbędzie się Dzień otwarty.

Dodano: Poniedziałek, 13 marca 2023 15:00

Dyskusja o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży

W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się posiedzenie Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

Reklama
Reklama
Cracov Fashion Week
Najczęściej czytane
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl