Rozmaitości
Środa, 16 marca 2011 13:39

Odnawialne źródła energii – wykorzystanie najnowszych technologii w Małopolsce i Turyngii

7 kwietnia w Krakowie zorganizowana zostanie międzynarodowa konferencja ph. "Odnawialne źródła energii – wykorzystanie najnowszych technologii w Małopolsce i Turyngii. Spotkanie organizowane jest wspólnie z organizowaną Ministerstwem Ekonomii, Pracy i Technologii Turyngii.
Konferencja ma na celu przedstawienie dobrych praktyk wykorzystania odnawialnych źródeł energii, zaprezentowanie nowoczesnych technologii oraz zawiązanie realnej współpracy pomiędzy zainteresowanymi podmiotami z Małopolski i Turyngii. Towarzyszyć jej będzie Networking Brokerage Event z bilateralnymi spotkaniami biznesowymi organizowanymi przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie działającą w ramach Europe Enterprise Network. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie polsko-niemieckie zarówno w trakcie konferencji jak i bilateralnych spotkań biznesowych.

Udział jest bezpłatny, rejestracja uczestnictwa na konferencję za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie konferencji: www.energia-odnawialna.fundusze.malopolska.pl, a na spotkania biznesowe pod adresem e-mail: szkola@iph.krakow.pl

Przedsięwzięcia odbędą się w hotelu SWING przy ul. Dobrego Pasterza 124 (koło Parku Wodnego).

Więcej informacji www.energia-odnawialna.fundusze.malopolska.pl

s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl