Rozmaitości
Czwartek, 4 maja 2017 01:34

I Festyn Rodzinny w Zębie (zdjęcia)

Niezapomniane wrażenia, dobra zabawa, duża dawka dobrej muzyki, tańce, smaczne ciasta, przysmaki z grilla, zawody rodzinne, Zumba na świeżym powietrzu, “dmuchańce”, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, przepiękne występy dzieci, to tylko część atrakcji, która czekała na wszytkich gości I Festynu Rodzinnego w Zębie.
Festyn otworzyli dyrektor Zespołu Szkół w Zębie Piotr Malinowski oraz Barbara Polak z Urzędu Gminy Poronin. Na scenie pojawili się goście. Na żywo zagrał Bogusław Ćwiertnia – lider grupy muzycznej HeavyWay, który wystąpił wspólnie z córką Magdaleną. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowała się też Katarzyna Węglarz – młoda góralka, która w 2015 r. dotarła do ogólnopolskiego finału w popularnym programie stacji TVN: Aplauz Aplauz. Nie zabrakło również utalentowanych uczniów szkoły w Zębie. Swój kunszt wokalny zaprezentowały uczennice gimnazjum – Małgorzata Polak i Karolina Gal.

W programie znalazły się również pokazy Akademii Tańca z Poronina, występ zespołu Zbójnicek, związanego od początku istnienia z najwyżej położoną szkołą w Polsce. A na finał… gwiazda wieczoru - zespół Baciary góralskimi nutami rozruszał całe Pogórze Gubałowskie. Tym bardziej, że liderzy kapeli byli uczniami tej szkoły!

Celem festynu było zachęcenie całych rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i zabawy bez alkoholu. Organizatorami festynu byli: Zespół Szkół w Zębie, Rada Rodziców, zespół Baciary, Gmina Poronin, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zespół Zbójnicek oraz Związek Podhalan – Oddział Ząb.

zdj. Andrzej Kubatek

źródło: szkoła

WSB
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl