Rozmaitości
Czwartek, 7 lipca 2016 13:54

Żółte rowery na zakopiańskich Krupówkach

ZAKOPANE. Co robią żółte rowery na Krupówkach i w centrum miasta? - Nie to nie żaden nowy element parku kulturowego, który wszedł w życie 1 lipca - zapewniają władze miasta.
W tym roku Zakopane po raz pierwszy bierze udział w konkursie „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne” organizowanym przez Lang Team. Te rowery to właśnie element promocji naszego miasta - wyjaśnia Anna Karpiel Semberecka z biura prasowego Urzędu Miasta w Zakopanem.

Dodatkowo burmistrz miasta Leszek Dorula zachęca wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców do aktywnego udziału w dekorowaniu Zakopanego. Każdy uczestnik zabawy dostanie nagrodę. Wystarczy odwiedzić punkt informacji turystycznej Zakopiańskiego Centrum Kultury na ul. Kościeliskiej 7, zadeklarować chęć udziału w zabawie, krótko opisać miejsce i pomysł dekoracji oraz kreatywnie udokumentować swoje działania krótkimi filmami lub fotografiami, a następnie przesłać je na adres media@promocja.zakopane.pl.

- Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy bezpłatne bilety na koncerty odbywające się na Dolnej Równi Krupowej i Gubałówce w ramach festiwalu Hej Fest – informuje Anna Karpiel Semberecka

Nagrodami dla zwycięskich miast w poszczególnych kategoriach są Puchar Przechodni oraz kampania promocyjna w mediach patronackich 73. Tour de Pologne. Zgłoszone do zabawy filmy i fotografie zostaną przesłane organizatorowi konkursu i mają szansę zostać włączone do kampania reklamowej organizatora.

js/ zdj. J. Słowik
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl