Rozmaitości
Piątek, 24 sierpnia 2012 21:55

Znasz małopolskie inwestycje unijne? Pokaż to!

Plakaty promujące konkurs „Wykadruj inwestycje!” dotarły już do wszystkich małopolskich gmin i na szlaki turystyczne regionu. Jeśli wiesz, jakie obiekty znajdują się na plakacie przyjdź do jednego z Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich i zdobądź nagrodę.
Dla pierwszych 3 osób, które przyjdą do jednego z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie, Nowym Targu i Chrzanowie i prawidłowo wskażą co najmniej 3 z 4 prezentowanych obiektów przygotowano upominki. Zainteresowanym podpowiadamy, że są to inwestycje dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

- Odkrywając Małopolskę nie zapomnij o zabraniu aparatu fotograficznego – zrób zdjęcie inwestycji, która została dofinansowana z Małopolskiego Programu Regionalnego i zgłoś je do konkursu „Wykadruj inwestycje. Pokaż efekty Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego!”. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody: cyfrowa lustrzanka, netbook, oprogramowanie Adobe Photoshop Elements. Na zgłoszenia czekamy do 28 września br. - przypomina Arkadiusz Szymczyk z nowotarskiego Punktu Informacyjnego.

Informacje o zgłoszeniach i regulaminie konkursu można znaleźć na stronie www.fundusze.malopolska.pl

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl