Rozmaitości
Piątek, 17 czerwca 2016 22:25

Znamy supporty festiwalu Hej Fest

16 wykonawców rozpoczynających karierę muzyczną rozgrzeje publiczność przed koncertami gwiazd na festiwalu Hej Fest w Zakopanem i zawalczy o cenne nagrody pieniężne. Aż 50 tys. zł otrzyma zespół, który zajmie pierwsze miejsce w konkursie supportów.
Do konkursu supportów zgłosiło się ponad 300 zespołów, z których jury wyłoniło 34 wykonawców. Finałową 16-tkę wybrali w głosowaniu internauci. Zwycięzcy wystąpią w Zakopanem przed gwiazdami takimi jak Hey, Kombii, Kult, Lady Pank, Bednarek, IRA, Zakopower, na dużej scenie położonej 1123 m. n.p.m. W czasie występów na żywo zespoły będą rywalizować o punkty jury, głosy publiczności i nagrody ufundowane przez Polskie Koleje Linowe. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma 40 tys. zł na nagranie płyty lub teledysku oraz 10 tys. zł na trasę koncertową z jednym z festiwalowych zespołów. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 25 tys. zł i 15 tys. zł.

Pierwszy koncert, na którym zagrają dwa supporty odbędzie się już 26 czerwca. Gwiazdą imprezy będzie zespół Hey.
Konkurs supportów organizowany jest w ramach Festiwalu Hej Fest, czyli cyklu 18 koncertów, które odbędą się na Gubałówce i Równi Krupowej, na których wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ideą festiwalu jest promocja zespołów dopiero walczących o uznanie publiczności.

Organizatorami Hej Fest są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto. Bilety na te wyjątkowe wydarzenia są już dostępne na platformie eBilet.pl, w salonach Empik, a także w kasach Polskich Kolei Linowych.

Hej Fest to cykl 18 koncertów, które będą grane w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Organizatorami wydarzenia są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto. Na Hej Fest wystąpią uznani polscy artyści. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów – zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl