Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 26 listopada 2013 19:56

Zimowy weekend w Zakopanem za pół ceny (14-15 grudnia)

ZAKOPANE. Zbliżają się "mikołajki" i Gwiazdka, toteż mamy dla turystów i zakopiańczyków wyjątkowy prezent. Jest nim Zimowy Weekend za pół ceny, połączony z otwarciem w naszym mieście sezonu narciarskiego 2013/2014 - informuje Łukasz Dorula z Biura Promocji Zakopanego.
Nowością jest połączenie oferty spędzenia atrakcyjnego cenowo weekendu i przeżycia emocji sportowych, a to dzięki otwartym zawodom Pucharu Zakopanego. W weekendowej akcji Otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem – Zimowy Weekend za pół ceny - biorą udział cztery największe stacje narciarskie (Harenda, Nosal, Polana Szymoszkowa i Kasprowy Wierch) hotele, pensjonaty, schroniska górskie, restauracje, karczmy, instytucje kultury i obiekty rekreacyjne.

- A wszystko to za pół ceny, z myślą o zapewnieniu Naszym Gościom i mieszkańcom Zakopanego jak najlepszej rozrywki i umożliwienie im spędzenia wolnego czasu na najwyższym, oczywiście górskim poziomie. Podczas tego niezwykłego weekendu każdy będzie mógł odpocząć, zabawić się, zjeść coś dobrego i spróbować swoich sił w zawodach narciarskich - dodaje.

Głównym wydarzeniem sportowym będą pierwsze - z czterech zaplanowanych zawodów o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Na Polanę Szymoszkową zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa, tutaj każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na stoku, powalczyć o super nagrody niespodzianki i prestiżowe zwycięstwo w cyklu zawodów Pucharu Zakopanego.

Organizatorzy przypominają, że do akcji Otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem – Zimowy weekend za pół ceny mogą przystąpić wszyscy, którzy oferują usługi gastronomiczne, kulturalne, turystyczne i gotowi są obniżyć ceny oferowanych produktów i usług w weekend 14-15 grudnia 2013 roku. Zgłoszenia do udziału w akcji przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.zakopane.eu/OtwarcieSezonuZimowego - w terminie do 30 listopada br.

Regulamin oraz deklaracja do pobrania na www.zakopane.eu

opr.s/

źródło: materiały prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl