Golemo
Rozmaitości
Niedziela, 21 sierpnia 2016 18:11

Zespoły biorące udział w MFFZG przeszły ulicami Zakopanego (zdjęcia)

ZAKOPANE. Wielobarwny korowód zespołów uczestniczących w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich przeszedł ulicami miasta.
Dziś rano grupy wystąpiły w koncercie plenerowym na Gubałówce. Potem odprawiona została uroczysta msza święta, a po nabożeństwie zespoły przeszły tańcząc i śpiewając ulicami Zamoyskiego i Krupówkami. W tej chwili w namiocie festiwalowym trwa koncert inauguracyjny. Na godz. 21.oo zaplanowano pokaz sztucznych ogni a potem - zabawę taneczną w wiosce festiwalowej.

Internauci mogą oglądać codzienne transmisje telewizyjne z koncertów odbywających się w ramach 48. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich. ego dzisiejszego oraz kolejnych.

Od poniedziałku do czwartku zaplanowane transmisje dotyczą wszystkich koncertów konkursowych i towarzyszących (o godz. 17.00 i 20.30). Natomiast w piątek 26 sierpnia o godz. 17.00 - transmisja Koncertu Finałowego.

Zaplanowanych jest kilkadziesiąt godzin bezpośrednich telewizyjnych transmisji internetowych. W tym roku festiwal pokazywany będzie za pomocą transmisji YouTube w jakości HD (http://festiwale.zakopane.pl/2016/festiwal-folkloru/aktualnosci/tv).

s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl