Rozmaitości
Wtorek, 20 sierpnia 2013 20:14

Z tradycją w przyszłość, czyli 13 Jarmark Podhalański zamknięty w aplikacji mobilnej

NOWY TARG. Jarmark Podhalański to wydarzenie, które każdego roku przygotowuje dla swoich gości nowe atrakcje. Tegoroczna, 13 edycja, zgrabnie przeplata ze sobą tradycje z nowoczesną technologią.
Dzięki współpracy organizatorów z krakowską firmą 3Step w tym roku udało się przygotować wyjątkową niespodziankę, którą jest aplikacja mobilna stworzona specjalnie na potrzeby 13 Jarmarku Podhalańskiego. Aplikacja ułatwi Państwu poruszanie się po obszarze imprezy oraz, dzięki dokładnie opisanemu programowi, zaplanowanie spędzenia czasu na Jarmarku.

Stworzona przez firmę 3Step aplikacja mobilna zawiera opis wystawców oraz stoisk handlowych z regionalnymi wyrobami. Dowiedzą się z niej Państwo wszystkiego nt. plenerowego muzeum, którego wystawienie przybliży jak niegdyś wyglądało życie w XIX-wiecznych mieszczańskich domach. W aplikacji znajdą się również opisy koncertów estradowych kapel ludowych i popularnych zespołów muzycznych. Dodatkowo mogą Państwo wziąć udział w grze miejskiej i aktywnie oraz ciekawie spędzić czas podczas Jarmarku.

Aby zainstalować aplikację wystarczy wyszukać ją w sklepie googleplay (https://play.google.com/), w którym widnieje pod nazwą „XIII Jarmark Podhalański” i za darmo zainstalować ją na swoim smartfonie. Podczas Jarmarku można również skorzystać z pomocy naszego zespołu, który będzie obecny na miejscu w trakcie trwania całej imprezy.
Jak wygląda aplikacja? zobaczcie tu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.jarmarkpodhalanski&hl=pl.

Źródło: materiały prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl