Rozmaitości
Sobota, 8 września 2012 10:28

XXII Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2012

W dniach 8-9 września w Nawojowej koło Nowego Sącza odbędzie się XXII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agropromocja 2012. Organizatorem wystawy jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.
Agropromocja jest największą imprezą targowowo-wystawienniczą branży rolniczej w Małopolsce, którą corocznie odwiedza blisko 30 000 zwiedzających. Ideą wystawy jest promocja najlepszych produktów i firm sfery agrobiznesu, jak również dorobku gospodarczego i kulturowego naszego regionu, w tym szczególnie produktu regionalnego, agroturystyki i rękodzieła.

Podczas tegorocznej Wystawy swoje wyroby i usługi promować będzie blisko 400 firm branży rolniczej i okołorolniczej. Największą grupę wśród wystawców stanowić będą twórcy rękodzieła i rzemiosła ludowego oraz firmy produkujące lub dystrybuujące maszyny rolnicze. Swoje produkty zaprezentują również firmy z wyposażeniem budynków inwentarskich, środkami ochrony roślin i nawozami. Nie zabraknie ogrodników, firm przetwórczych i spółdzielni mleczarskich. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych oraz produkujących żywność metodami ekologicznymi.

Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę imprez towarzyszących. W programie przewidziano koncerty zespołów folklorystycznych i orkiestr dętych, konkursy i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Więcej informacji na stronie www.modr.pl

s/

źródło: Wrota Małopolski

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl