Golemo
Rozmaitości
Piątek, 6 września 2013 16:16

Wystawa rolnicza w Nawojowej

W weekend 7 i 8 września br. zorganizowana zostanie 23. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2013 w Nawojowej.
To największa wystawa rolnicza w regionie. Stanowi okazję do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie produkcji rolnej, ekologii, ochrony środowiska, przetwórstwa rolno-spożywczego, ogrodnictwa, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego i budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i nawozów, pasz, dodatków paszowych, jak również dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi oraz żywności produkowanej metodami ekologicznymi.

Na wystawie swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentuje kilkaset firm z branż rolniczych i okołorolniczych. Ponadto w AGROPROMOCJI 2013 udział wezmą również twórcy rzemiosła ludowego, właściciele gospodarstw agroturystycznych, pszczelarze, urzędy gmin promujące swój region, placówki naukowe, banki, wydawnictwa pism branżowych i instytucje obsługi rolnictwa.

Wręczone zostaną także nagrody w konkursach: „Zielone Lato” – na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne, na najlepsze gospodarstwo ekologiczne, na potrawę regionalną, czy w konkursie „Estetycznie zagospodarowana wieś promocją gminy, województwa, regionu”.

Do Nawojowej zaprasza organizator główny – Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz partner – Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Małopolskiego.

s/

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl