Rozmaitości
Piątek, 9 września 2016 12:00

Wybory „Dzielnicowego Roku”

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, przeprowadzono eliminacje do finału IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.
Mł. asp. Krzysztof Błachut oraz sierż. szt. Sławomir Radwan wygrali eliminacje wojewódzkie „Dzielnicowy Roku”. Obaj będą reprezentować województwo małopolskie w finale zawodów, który przeprowadzony zostanie w dniach 18-21 października 2016 roku w Szkole Policji w Katowicach.

Podczas eliminacji wojewódzkich dzielnicowi rywalizowali w trzech konkurencjach: teście wiedzy policyjnej, strzelaniu i symulacji - przyjęcie interesanta.

Najlepszym dzielnicowym w konkurencji test wiedzy policyjnej został mł. asp. Krzysztof Błachut z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, w konkurencji strzelanie zwyciężył mł. asp. Maciej Kuźma z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a w konkurencji symulacja – przyjęcie interesanta najlepszy okazał się sierż. szt. Sławomir Radwan z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Indywidualnie III – miejsce zajął mł. asp. Maciej Kuźma– dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, na II miejscu uplasował się sierż. szt. Sławomir Radwan z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, a zwycięzcą zawodów został mł. asp. Krzysztof Błachut z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Finalistom z trzech najlepszych miejsc w klasyfikacji generalnej Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Robert Nowakowski wręczył puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne.

opr. s/

źródło: Małopolska Komenda Policji

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl