Rozmaitości
Czwartek, 12 marca 2015 22:29

Wybieramy najlepszy filmik sportowy zimy 2015! Wydarzeniu patronuje Malopolskaonline

Na facebookowym fanpage’u Extreme Series (facebook.com/zawody.extreme.series) trwa konkurs pod tytułem „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. Po trzech tygodniach nadsyłania konkursowych filmów przedstawiających różne sporty zimowe na stronie aplikacji konkursowej pojawiło się 66 produkcji pokazujących niesamowite wyczyny na nartach, snowboardach, a nawet rowerach.
W konkursie biorą udział również mieszkańcy Podhala, którzy pokazali dlaczego Tatry to freeridowa mekka. W ramach zapowiedzi festiwalu zakopiańscy narciarze - Szymon Styrczula i Andrzej Bargiel zaprezentowali umiejętności na swoim placu zabaw:Do 17 marca facebookowicze mogą oglądać i oddawać głosy na swoich faworytów. Twórca video, które otrzyma najwięcej punktów otrzyma kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS, a każdy facebookowicz, który zagłosuje weźmie udział w losowaniu koszulek Extreme Series. Ale to nie koniec.

Nagroda publiczności jest jedną z trzech nagród, które zostaną rozdane! Pozostałe dwie to:
Nagroda od portali, czyli 1000zł w gotówce otrzyma twórca video, które zdobędzie najwięcej głosów od portali biorących udział w Festiwalu, czyli:
Portale narciarskie: Skimagazyn.pl, Skigo.pl, SkitouroweZakopane.pl, Backwards.pl
Portale informacyjne: 24tp.pl, Podhale24.pl, MalopolskaOnline, Extremespace
Portale snowboardowe: E-snowboard.info, Boardnews.pl, Snowboardowe.pl, Andegrand.pl
Portale rowerowe: Joy-ride.pl, MTB.pl, DH-zone.com
Nagroda od jury (kamera Sony Action Cam Mini AZ1VR) w składzie Jan Krzysztof, Szymon Styrczula, Józek Gładczan, Agnieszka Gąsienica-Gładczan, Jan Stachoń-Tutoń, Szymon Syrzistie, Tomek Wolak. 

Zapraszamy do głosowania i oglądania konkursowych filmików bo jest na co popatrzeć!

Link do aplikacji konkursowej: https://www.facebook.com/zawody.extreme.series/app_425042714278677

źródło: material prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl