Rozmaitości
Czwartek, 20 września 2018 12:51

Wspomnienia z Podgórskiej Jesieni Kulturalnej w 2015 roku

Wspomnienia ciągle żywe. Trzy lata temu 20 września 2015 roku miał miejsce niezwykły koncert który odbył się w ramach Podgórskiej Jesieni Kulturalnej.
Jak wówczas pisałem, koniec lata wcale nie musiał być smutny, otworzył bowiem drzwi wszystkim kolorom jesieni.

Podgórska Jesień Kulturalna to tradycyjnie największe wydarzenie w kalendarzu imprez przygotowywanych przez Dom Kultury Podgórze. W tamto niedzielne popołudnie i wieczór wystąpił Artur Gotz, który zaprezentował piosenki ze swojej płyty "Mężczyzna prawie idealny".

Z artystą wystąpiła gościnnie Agnieszka Chrzanowska, na fortepianie zagrał Dariusz Igielski, na gitarze basowej - PrzemKo Kowalski i na perkusji - Kacper Kaźmierski

Główne punkty repertuaru "Jesieni" odbyły się w samym sercu Starego Podgórza - na nowo wyremontowanym Rynku Podgórskim.

Po występie Artura Gotza pojawił się Zbigniew Wodecki, którzy też zaśpiewał dużo swoich przebojów i rozbawił publiczność anegdotkami. Zaś po zakończeniu koncertu Zbigniewa Wodeckiego odbył się pokaz sztucznych ogni.

Miałem okazje zrobić artystom, którzy pojawili się wówczas zdjęcia i dzisiaj sięgając do wspomnień z mojego archiwum fotograficznego chciałbym przypomnieć Czytelnikom ten niezwykły koncert, jak również uczcić pamięć Zbigniewa Wodeckiego, którego nie ma już wśród nas.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl