Rozmaitości
Wtorek, 5 lipca 2016 14:13

Wróblewska i Turnau ocenią prace fotografików

„Stare Dębniki. Nowa Perspektywa” to tytuł konkursu fotograficznego zorganizowanego przez jednego z wiodących w Polsce deweloperów, w którego jury zasiądą Dorota Wróblewska i Grzegorz Turnau.
Pierwsze zgłoszenia do niezwykłego konkursu, który firma Echo Investment przygotowała z myślą nie tylko o mieszkańcach Krakowa, już wpływają. W konkursie fotograficznym „Stare Dębniki. Nowa Perspektywa” wziąć udział może każda dorosła osoba. Wystarczy, że wybierze się na teren inwestycji Park Avenue Apartments i sfotografuje otaczającą go przestrzeń wedle własnego uznania.

- Zaprosiliśmy do jury dwie znakomite osobowości. Promotorkę mody, koneserkę designu i znawczynię trendów Dorotę Wróblewską oraz znakomitego Krakowianina, muzyka Grzegorza Turnaua – mówi Jakub Tamborowski, szef biura sprzedaży.

Jest też o co walczyć, bo nagrodą główną w konkursie są ekskluzywne wczasy na portugalskiej wyspie Madera, na które wybrać się będzie można z osobą towarzyszącą w nadchodzące wakacje. W jury zasiądą przedstawiciele Echo Investment, Krakowianin – wybitny artysta Grzegorz Turnau, a przewodniczyć im będzie Dorota Wróblewska, promotorka imprez związanych z modą i sztuką.

Konkurs trwać będzie do 6 lipca. Prace finałowe zobaczyć będzie można na wernisażu organizowanym przez dewelopera na terenie inwestycji już 9 lipca br. w godzinach 10.00 do 17.00. Wówczas też poznamy autora najlepszych zdjęć, którego spośród finałowych propozycji jurorów wybiorą mieszkańcy Krakowa. Wystawa zdjęć potrwa do 31 sierpnia 2016 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na www.parkavenue-apartments.pl.

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl