Golemo
Rozmaitości
Poniedziałek, 1 lipca 2013 10:48

Wojewódzki finał Miss Polonia 2013 odbędzie się pod Tatrami

19 pięknych dziewcząt ubiegać się będzie o tytuł Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013. Wojewódzka gala finałowa odbędzie się w Zakopanem już w sobotę 20 lipca o godz. 19.00, a połączona będzie z czwartą edycją Zakopane Fashion. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz miasta Janusz Majcher.
Organizatorem tak wielkiego święta mody i piękna jest PARA Fashion z Nowego Targu – biuro Miss Polonia w Małopolsce. Podczas gali wybrane zostaną bowiem trzy laureatki (miss, I i II vice miss), które dalej reprezentować będą Małopolskę w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. Swoją miss wybierze również zgromadzona publiczność w hotelu Mercure Kasprowy. Niesłychanie ważny głos w etapie wojewódzkim mają również internauci. Na stronie www.parafashion.pl mogą zobaczyć wszystkie finalistki i dokonać wyboru Miss Polonia Województwa Małopolskiego Internetu 2013, która w nagrodę otrzyma także awans do dalszego etapu tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu piękności w naszym kraju.

Zakwalifikowane finalistki mają już przydzielone numery startowe, za sobą sesję zdjęciową, pierwsze przymiarki, znają program imprezy, a niebawem rozpoczną zgrupowanie. W sumie przed jury i zgromadzoną publicznością wystąpią w czterech odsłonach – ekskluzywnej kolekcji sukienek Ryłko by Agnes & Paul, odzieży skórzanej Konopka, kolekcji sportowej Razar, strojach kąpielowych Gabbiano oraz obuwiu Wojas.

Na scenie i wybiegu pojawią się także modelki, specjalni goście i wyjątkowi artyści. Bilety na galę w cenie 50 zł od osoby od 8 lipca będzie można zakupić w Zakopanem w salonie Konopka przy Krupówkach 31 i w Nowym Targu w Kodak Express przy Rynku 33.

Do finału wojewódzkiego Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013 zakwalifikowane zostały (zgodnie z numerami startowymi):
1. Katarzyna Kruszecka z Wadowic
2. Justyna Kukiełka z Krakowa
3. Dorota Misiuro z Tuchowa (powiat tarnowski)
4. Katarzyna Czyż z Dominikowic (powiat gorlicki)
5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca (powiat nowotarski)
6. Sabina Zygadło z Nowego Sącza
7. Ewelina Łojas z Zakopanego
8. Faustyna Kozioł z Lipin (powiat dąbrowski)
9. Emilia Kamińska z Nowego Sącza
10. Małgorzata Juwa z Tarnowa
11. Kaja Wróbel z Nowego Targu
12. Anna Kaczor z Nowego Sącza
13. Adrianna Mazur z Tarnowa
14. Justyna Stołowska z Nowego Targu
15. Maria Wider z Wadowic
16. Anna Drabik z Krakowa
17. Natalia Jędrasik z Tarnowa
18. Kinga Wojtas z Zabrzeży (powiat nowosądecki)
19. Anna Marszałek z Krakowa

Źródło: materiały prasowe organizatorów

źródło: Podhale24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl