Rozmaitości
Sobota, 16 czerwca 2012 17:24

Wielki Piknik Rodziny Pędzimąż w Rabkolandzie (zdjęcia)

RABKA-ZDRÓJ. Rodzina Pędzimężów ze Skomielnej Białej zdobyła tytuł "najbardziej łagodnej rodzinki w Małopolsce". W pokonanym polu pozostawiła ponad sto innych rodzin z całej Polski, które startowały w konkursie "Super Rodzinka" Radia Plus.
Wielki Finał Konkursu odbył się dziś w Rodzinnym Parku Rozrywki Rabkoland. Impreza zgromadziła ponad 360 uczestników, którzy o 13:30 zostali komisyjnie przeliczeni przez przedstawicieli Radia Puls.

Rodzina Pędzimężów przygotowała dla piknikujących wiele atrakcji. Na scenie wystąpił góralski zespół dziecięcy Majeranki oraz formacja tańca nowoczesnego z Rabki. Każdy z uczestników mógł uczestniczyć w warsztatach artystycznych prowadzonych pod batutą rabczańskich artystek Ewy Marii Piechoty oraz Marii i Gabrieli Kania, które uczyły dzieci malować na szkle, składać kwiatki z bibułek oraz jak odlewać z gipsu dłoń.

Zabawę prowadził Jacek Biedroń z Teatru Bajdurka, który przebrany za królika czuwał nad prawidłowym przebiegiem konkursów, w tym „Czy kopniesz mocniej Błaszczykowskiego?", który polegał na kopnięciu z jak największą siłą piłki.

Frekwencja dopisała. 363 uczestników to rekord Małopolski w ilości osób na zgromadzonych na pikniku.

Każdy z uczestników otrzymał żeton do wykorzystania na nowej atrakcji Rabkolandu – Wesołej Farmie, gdzie 17 ruchomych figur śpiewa wspólnie piosenkę starego Macdonalda.

Źródło: Rabkoland, opr. s/
zdj. Piotr Wiecha
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl