Toyota Yaris
Rozmaitości
Czwartek, 11 stycznia 2018 16:20

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 26. w najbliższą niedzielę

Celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków – a więc zakup sprzętów i drobniejszego wyposażenia dla oddziałów neonatologicznych. Dużo atrakcji czeka na tych, którzy będą spędzać finał WOŚP w Krakowie.
W niedzielę, 14 stycznia, od wczesnych godzin porannych będzie można bawić się pod sceną ustawioną na Rynku Głównym w Krakowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Będą koncerty: zespołów Elektryczne Gitary, Pull the Wire i Enej, a także propozycja dla spragnionych sportowych wrażeń, czyli 6. już Bieg Wielkich Serc - to tylko część atrakcji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie nie zabraknie imprez dla osób w każdym wieku.
Jednak WOŚP to nie tylko imprezy na Rynku. Na stronie www.orkiestra.gk.pl można znaleźć pełną listę zaplanowanych akcji. Są to m.in. Motoorkiestra pod M1, Bieg Wielkich Serc, kiermasz w Nowohuckim Centrum Kultury, pokaz filmowy w kinie Agrafka czy turniej bowlingowy w klubie Pink. Dokładnie o 9:18 z Dworca Głównego w Krakowie odjedzie orkiestrowy pociąg Kolei Małopolskich. Przejedzie przez Kraków, Skawinę, Kalwarię Zebrzydowską, Lanckoronę, Suchą Beskidzką, Maków Podhalański i Wadowice.
Dzięki krakowskim sztabom w ubiegłym roku na konta orkiestrowe trafiło około 1 920 400 złotych.

Finał WOŚP w Krakowie organizuje sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej, Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Muzeum Narodowe w Krakowie.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe WOŚP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Toyota Yaris
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl