Rozmaitości
Wtorek, 24 maja 2011 09:55

Weekend z Maluchem - wyjazd w Beskid Śląski 11 - 12 czerwca

Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie zaprasza na wyjazd w Beskid pod hasłem: „Weź Malucha w góry - pod chmury!”. To oferta dla wszystkich rodziców lub opiekunów z bardzo małymi i średnio małymi dziećmi (w wieku kilka miesięcy - 3-4 lata).
Pierwszy wyjazd z cyklu „Weekend z Maluchem” już w połowie czerwca.

- Na wyjeździe spróbujemy zapoznać Was z topografią, przyrodą, etnografią, historią terenów, po których będziemy wędrować - jeśli dzieci na to pozwolą. Nie musicie obawiać się, że wyjazd będzie za trudny dla Waszych dzieci, ponieważ zaplanowaliśmy - zapewniają organizatorzy.

W programie: wyjazd (dla chętnych) i zjazd koleją gondolową na/z Szyndzielni/ę, łagodne, niedługie i pełne postojów spacery po północnej części Beskidu Śląskiego, trzy schroniska PTTK na trasie wycieczki, które zapewnią schronienie w razie niepogody oraz nocleg w pełnym wygód schronisku PTTK na Klimczoku.

Plan ramowy:
I dzień (sobota): Bielsko-Biała Olszówka – schronisko PTTK na Szyndzielni – schronisko PTTK na Klimczoku (nocleg).
Czas przejścia dla osoby dorosłej: ok. 3 h.
II dzień (niedziela): Schronisko PTTK na Klimczoku – schronisko PTTK na Błatniej – schronisko PTTK na Klimczoku – Szyndzielnia – zjazd kolejką do Bielska-Białej Olszówki.
Czas przejścia dla osoby dorosłej: ok. 4,5 h. Powrót do Krakowa wczesnym wieczorem.

Koszty: przejazdy w obie strony + nocleg 25-35 zł/osoba (w zależności od wybranego pokoju) + jedzenie (we własnym zakresie). Towarzystwo fachowych przewodników: gratis. Prowadzący: Marek Cienkiewicz.

Wszystkie informacje i kontakt z prowadzącym na stronie: www.skpg.krakow.pl

s/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl