Rozmaitości
Niedziela, 17 czerwca 2018 10:30

Weekend z Funduszami w Niepołomicach

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce. W tym roku od kwietnia do października imprezy organizowane są w 15 miejscowościach regionu. Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców Małopolski środkami unijnymi (w kontekście aktualnych naborów) i prezentacja projektów zrealizowanych dzięki unijnemu wsparciu.
Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Niepołomicach w dniach 23-24 czerwca. Gorąco zapraszamy do naszego Miasteczka Funduszowego i Mobilnego Punktu Informacji o FE. W sobotę od 9:00 do 17:00 o możliwość pozyskania unijnego wsparcia m.in. na założenie działalności gospodarczej, wymianę starego pieca czy rozwój zawodowy będzie można pytać naszych specjalistów. Z kolei na niedzielę – oprócz ciągu dalszego bezpłatnych konsultacji – zaplanowaliśmy moc atrakcji tj.:

prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim – Protech Sp.z.o. pokaże nowoczesne kotły grzewcze, LavaVision - interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych, a Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprezentuje eksperymenty z dźwiękiem oraz stanowiska odsłuchowe z płytami winylowymi,

bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny, w której czekają: dinozaur z Parku Dinolandia w Inwałdzie, fotobudka, niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema i wiele innych,

konkursy i quizy z nagrodami - wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book,

kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można znaleźć na stronie internetowej:
www.weekend.fundusze.malopolska.pl oraz na facebookowym fanpage’u Małopolska. Fundusze Europejskie.

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl