Rozmaitości
Piątek, 6 lutego 2015 13:28

Warsztaty „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”

Dom Kultury w Kętach bierze udział w programie Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015, którego celem jest zdiagnozowanie potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy Kęty i wyjście im naprzeciw poprzez organizację projektów zgłoszonych oddolnie.
Zapraszamy do aktywnego udziału w badaniach Domu Kultury w Kętach poprzez wypełnianie ankiet czy też udział w warsztatach pod nazwą „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”. Umożliwiamy również zgłoszenie własnego projektu kulturalnego do realizacji przez Dom Kultury w Kętach.

Warsztaty „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto” to cykl spotkań, podczas których będzie można poznać różne, czasem niekonwencjonalne pomysły na twórcze spędzenie wolnego czasu, spróbować nowych aktywności, które być może zamienią się w pasję i współtworzyć „kreatywne-akcje”, czyli innowacyjne pomysły na wydarzenia kulturalne w okolicy. W ramach udziału w programie Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015 umożliwiamy także zgłoszenie swojego pomysłu na imprezę czy nowe przedsięwzięcie każdemu, kto chce współtworzyć lokalną kulturę i przyczynić się do jej rozwoju. Inicjatywy zgłoszone do 15 maja zostaną ocenione przez powołaną przez DK komisję i mają szansę być zrealizowane jeszcze w 2015 roku przy współfinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej DK: www.domkultury.kety.pl.

źródło: Dział Promocji Domu Kultury w Kętach

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl