Kuter
Rozmaitości
Poniedziałek, 13 czerwca 2011 11:20

W najbliższą sobotę eliminacje do Miss Rabka-Zdrój 2011!

W dwie najbliższe soboty, 18 i 25 czerwca o godz. 16, w Klubie Fitnessland przy ul. Podhalańskiej 4 odbędą się eliminacje do konkursu piękności Miss Rabka-Zdrój 2011. Konkurs ma charakter otwarty - mogą w nim brać udział również dziewczyny spoza rabczańskiego uzdrowiska.
Z obu castingów czteroosobowe jury wyłoni w sumie maksymalnie 20 dziewczyn, które pod kierunkiem instruktorki będą przygotowywały się do finału konkursu (23 -24 lipca). W składzie jury castingów znajduje się Paulina Pintcher, szefowa konkursu i profesjonalna modelka, Łukasz Jarosz, rabczański mistrz kickboxingu, Marcin Szkodziński, szef TV Podhale i profesjonalny fotograf oraz Czarek Skrocki, członek Stowarzyszenia Lokomotywa i aktor Teatru Lalek Rabcio. Wyłoniona z castingów grupa przez trzy tygodnie będzie przygotowywała układy choreograficzne, dziewczyny - pod okiem profesjonalistów - dobiorą fryzury, makijaże i stroje na konkurs.

Na castingi obowiązkowo należy zabrać obcisłe ubranie (bluzki sportowe, getry), żeby wyeksponować swoją sylwetkę oraz buty na szpilkach min. 12 cm (zabudowane). Niezbędne jest również podanie na miejscu podstawowych danych o swojej sylwetce (biust, talia, biodra i wzrost).

Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: lokomotywa.rabka@gmail.com lub wypełnić formularz na miejscu w trakcie trwania castingu. Z każdego castingu powstanie materiał video, który będzie prezentowany w internecie za pośrednictwem TV Podhale oraz artykuły prasowe umieszczone wraz ze zdjęciami na portalu malopolskaonline.pl, który patronuje konkursowi.

Przypomnijmy, poprzedni konkurs z roku 2009 wygrała Agnieszka Kościelniak, która aktualnie jest drugą najpiękniejszą Polką, wyłonioną w prestiżowym konkursie Miss Polonia. Droga do ogólnokrajowego sukcesu Agnieszki zaczęła się właśnie w Rabce. Spośród pozostałych finalistek konkursu z 2009 kilka dziewczyn rozpoczęło pracę dla profesjonalnych agencji mody i fotografów.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie koxxfighters.pl, informacje pod numerem telefonu: 507 067 007.

oprac. p/

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl