WSB
Rozmaitości
Środa, 1 czerwca 2011 14:01

W czerwcu - kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu "O Złote Szarotki Podhalańskie"

KROŚCIENKO. IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej "O Złote Szarotki Podhalańskie" odbędzie się w tym roku w piątek 24 czerwca. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 czerwca.
W Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej mogą wziąć udział wykonawcy, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie solistów i zespołów wokalno – instrumentalnych.

- W czasie przesłuchań konkursowych uczestnicy zobligowani są do wykonania trzech utworów o zróżnicowanym charakterze. Czas wykonania nie może przekroczyć łącznie 15 minut w wypadku solistów i 20 minut w wypadku zespołów - wyjaśnia Marek Brynkus.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 10 czerwca (piątek) br. na adres Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Nowym Targu (e-mail, fax , poczta). Uczestnicy dowiedzą się, czy zostali zakwalifikowani do walki o "Złote Szarotki Podhalańskie" i dopuszczeni do przesłuchań finałowych w ciągu tygodnia, to znaczy do 17 czerwca br.

Zgłoszenie zawierające: nazwę zespołu, imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania uczestników, telefon, nazwę placówki delegującej, imię i nazwisko opiekuna lub kierownika zespołu (w wypadku osób dorosłych) oraz teksty wszystkich piosenek i nagrania prosimy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do 13 czerwca br. na adres PMDK. Ewentualne pytania można dodatkowo kierować Marka Brynkusa (tel. 018 266 27 85 lub 607985368).

Festiwal organizują: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Nowym Targu, nowotarskie Powiatowe Centrum Kultury oraz Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem.

s/

źródło: Podhale24

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl