Allmedica
Rozmaitości
Wtorek, 31 lipca 2012 21:12

W III Orawskim Rajdzie Motocyklowym wzięło udział ponad 250 maszyn (zdjęcia)

ORAWA. Prezydent GM "ORAWA" nie kryje zadowolenia podsumowując Orawski Rajd Motocyklowy. W tym roku na Orawę przyjechało ponad 250 motocykli. Parada poprowadzona z Jabłonki przez Lipnicę Małą, Lipnicę Wielką, Jabłonkę, Zubrzycę Dolną i Górną zrobiła na widzach spore wrażenie.
- Ilość uczestników nas ucieszyła, choć nieco zszokowała. Szczególnie, że w tym samym czasie były inne wydarzenia, w których motocykliści brali udział. Chodzi o pożegnanie naszej koleżanki Agaty z Kościana, która zginęła w wypadku, czy odsłonięcie pomnika ofiar wypadków drogowych w Zabawie koło Tarnowa. W tym czasie był także organizowany rajd w Bieszczadach. Mimo to na Rajd Orawski przyjechali motocykliści niemal z całej Polski: z Kielc, Tarnowa, Warszawy, Łodzi, Poznania, czy Skierniewic - wyjaśnia jeden z organizatorów. Relacja Rajdu na stronie www.gm-orawa.com.


W tym roku rajd włączony był w doroczne Święto Borówki, organizowane w Muzeum-Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej. W programie znalazły m. in. targi sztuki ludowej, pokazy rękodzieła i sporo muzyki regionalnej.

s/ zdj. Łukasz Sowiński.
Wici
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl