Golemo
Rozmaitości
Piątek, 8 sierpnia 2014 17:23

V Nowotarskie Dni Fantastyki już jutro i pojutrze w MOK!

Już po raz ostatni zapraszamy wszystkich na V, jubileuszową edycję Nowotarskich Dni Fantastyki, która odbędzie się w najbliższy weekend w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Otwarcie imprezy już jutro o godz. 11:00.

W programie liczne konkursy (w tym przede wszystkim konkurs aktorski, filmowy, muzyczny oraz quiz wiedzy z Leauge Of Legends) i turnieje z nagrodami, warsztaty - m.in. ,,szkoła wojowników", czyli warsztaty szermierki prowadzone przez Silkfencing Team, warsztaty rysunku i warsztaty malowania figurek.

Odbędą się także pokazy szermierki historycznej w wykonaniu Klubu Oręża Dawnego ,,Klinga" i rozmaite prelekcje tematyczne dla chcących poszerzyć swoją wiedzę, jak i blok atrakcji dla dzieci, trwający każdego dnia od 11:00 do 14:00.

Nie zabraknie tradycyjnych atrakcji NDF, czyli gier planszowych, karcianych i bitewnych dostępnych dla odwiedzających (wypożyczenie gry podczas imprezy do grania na jej terenie jest darmowe i wymaga jedynie pozostawienia dokumentu tożsamości).

Wśród atrakcji znajdzie się także, znana z Zimowego Dnia Fantastyki arena larpowa, na której chętni będą mogli spróbować swoich sił w bezpiecznej szermierce. Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w ramach Konkursu „Promesa MOK”

Zapraszamy już jutro oraz w niedzielę (9-10 sierpnia) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu na V Nowotarskie Dni Fantastyki!

Więcej informacji, w tym szczegółowy program, na stronie imprezy: www.fantastyka.nowytarg.pl
Oraz stronie-wydarzeniu na facebook: https://www.facebook.com/events/234755796715127/?fref=ts
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl