Golemo
Rozmaitości
Niedziela, 31 lipca 2011 21:51

VI Zlot Motocyklowy w Bukowinie Tatrzańskiej (zdjęcia)

Organizatorem 3 dniowego, otwartego zlotu w Bukowinie Tatrzańskiej był klub motocyklowy Gremium - Southside. Impreza zorganizowana została na terenie Stacji Narciarskiej Rusiń-ski.
Imprezie towarzyszyły koncerty, konkursy, wybory - najpiękniejszego motocykla oraz maszyny "po przejściach" oraz prezentacja filmu "Easy Rider".

Organizatorem zlotu był Klub motocyklowy Gremium MC założony został w 1972 w Mannheim, który jest jednym z największych klubów w Europie. Klub posiada ponad 100 oddziałów/chapterów w wielu krajach (Niemcy, Włochy, Polska, Słowenia, Wyspy Kanaryjskie, Bośnia i Hercegowina, Austria, Hiszpania, Serbia, Wenezuela, Tajlandia i Turcja).

"Nasz klub jest - jak mówi już jego nazwa - kręgiem wybrańców (osób powołanych), wspólnotą motocyklistów, którzy przynależnością i braterstwem wcielają właściwy sobie sposób życia. " Barwy " naszego klubu oddają nasze zapatrywania i siłę poprzez wschodzące słońce i zaciśniętą pięść, wyciągniętą do nieba" - czytamy na oficjalnej stronie Klubu.

Obecnie Gemium jest największym klubem motocyklowym MC w Europie, liczy ponad 20 tys. osób. MC Gremium posiada Dragstara, który jest obecnie najszybszym motocyklem w Europie. Zdobył tytuł mistrza Europy w 2010r. MC.

Gremium - Southside zrzesza ponad 20 motocyklistów z południa Polski od Zakopanego po Kraków (aby zostać członkiem klubu należy posiadać motocykl minimum 500cm oraz spełnić kilka kryteriów zapisanych w statucie klubu.

Zdj. Michał Adamowski

s/
TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl