Rozmaitości
Sobota, 24 stycznia 2015 20:01

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z obchodami 70. Rocznicy Wyzwolenia byłego niemieckiego nazistowskiego obozu

We wtorek 27 stycznia br. na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz - Birkenau odbywać się będą uroczystości związane z obchodami 70. Rocznicy Wyzwolenia byłego niemieckiego nazistowskiego obozu Auschwitz - Birkenau.
W związku z tym na wniosek organizatora uroczystości całkowicie zamknięte dla ruchu na terenie Brzezinki pozostaną ulice Ofiar Faszyzmu od Kombatantów do Leśnej, Czernichowska oraz Męczeństwa Narodów.

Natomiast na terenie Oświęcimia oraz miejscowości Bobrek i Babice w godzinach od 09.00 do 20.00 będą występowały czasowe utrudnienia w ruchu drogowym, w szczególności w godzinach od około 12.00 do około 15.30 oraz od około 17.00 do około 19.00 na trasie Oświęcim – Chełmek /DW 933/, na trasie Oświęcim – Bieruń /DK – 44/.

W związku z powyższym, w tym dniu kierowcom proponujemy wybranie tras alternatywnych z pominięciem Oświęcimia, Babic i Bobrka. Natomiast kierowców, którzy będą musieli przejechać przez Oświęcim prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy biorących udział w zabezpieczeniu.

źródło: Małopolska Komenda Policji

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl