Rozmaitości
Piątek, 3 marca 2017 15:46

Usługa SkyCash mobiParking dostępna w Oświęcimiu

W Oświęcimiu można już płacić za parkowanie przy użyciu telefonu komórkowego, korzystając z darmowej aplikacji SkyCash i usługi mobiParking. Rozwiązanie działa już w ponad 50 miastach na terenie całej Polski i pozwala na płacenie za realny czas postoju. Płatności mobilne SkyCash z pewnością ułatwią życie niejednemu kierowcy.
Aplikacja SkyCash z usługą mobiParking pozwala na dokonywanie płatności za parkowanie przy użyciu telefonów komórkowych. Jej użytkownicy mogą zapomnieć o uczuciu niecierpliwego przeszukiwania samochodowych schowków i własnych kieszeni w poszukiwaniu bilonu potrzebnego do opłacenia postoju. Korzystając z aplikacji SkyCash mobiParking w kilka sekund uregulujemy należność, zyskując przy tym czas i spokój. Ponadto kierowca zapłaci tylko za realny czas postoju w strefie płatnego parkowania. Aby z niej korzystać wystarczy pobrać aplikację na swój telefon, założyć i doładować konto oraz oznaczyć przednią szybę samochodu specjalną naklejką „mobiParking” . Kierowcy mogą je znaleźć w biurach związanych ze strefą płatnego parkowania w danym mieście.

– SkyCash pozwala płacić za realny czas parkowania dzięki funkcji Start/Stop, którą wybiera  zdecydowana większość naszych użytkowników. Takiej funkcji nie oferują parkomaty, w których kierowcy muszą z góry zakładać ile czasu zajmie im postój i w razie potrzeby wracać do samochodu, żeby wykupić dodatkowe minuty – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

W związku z wejściem usługi do kolejnego miasta na mapie Polski właściciele marki SkyCash przygotowali specjalną promocję powitalną. W Biurze SPP dostępne są ulotki z kodami promocyjnymi o wartości 5zł. Do ulotek dołączone są identyfikatory, którymi należy oznaczyć pojazd.

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl