Toyota Yaris
Rozmaitości
Piątek, 13 grudnia 2013 12:21

Trwają Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe. Na weekend zaplanowano m. in. koncerty

Trwające na Rynku Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe to nie tylko oferta handlowa, ale także kulturalna i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Na nadchodzące dni organizatorzy zaplanowali m. in. Festiwal Ekonomii Społecznej, koncerty oraz śpiewanie kolęd.
W piątek o 17.00 słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku śpiewać będą na targowej scenie kolędy. W sobotę o 10.00 rozpoczną się Targi i Festiwal Ekonomi Społecznej. W ramach tego wydarzenia na scenie pojawią się zespoły regionalne Hyrni i Juzyna. W południe imprezę zaszczyci św. Mikołaj, uwieńczeniem będzie koncert Lutni Staropolskiej zaplanowany na godzinę 15.00.

W sobotnie popołudnie, o godzinie 16.30 na targowej scenie zagości Chór Gorce oraz Chór Góralski Jaworczanie. Wystąpi także Zespół Pieśni i Tańca Juhasy ze Szczawnicy. Na niedzielę na 16.00 zaplanowano koncert Studia Piosenki Septyma, a wieczorem o 18.00 na scenie pojawią się z kolędą nowotarscy Radni.

Nowotarskie Targi Bożonarodzeniowe potrwają do 6 stycznia, aktualne informacje na temat programu znajdują się na stronie www.targi-swiateczne.pl

- Targi nie mogły by odbyć się bez wsparcia naszych sponsorów, firm: GASPOL, SOLID SECURITY, JANDREW, SYMPTOM i PZU. Dziękujemy za pomoc Wydziałowi Promocji Urzędu Miasta, Powiatowemu Centrum Kultury i Nadleśnictwu Nowy Targ - podkreślają organizatorzy.

Imprezie patronuje Małopolskaonline.pl

opr. s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
komentarze
Partnerzy malopolskaonline.pl