Golemo
Rozmaitości
Środa, 26 listopada 2014 16:20

Trwa głosowanie internautów na najlepszy spektakl Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych

Do 30 listopada trwa głosowanie internautów na finałowe spektakle Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych. O zwycięstwo w głosowaniu walczy m.in. spektakl "Szkice z dzieciństwa moich pradziadków” z Gimnazjum w Radziemicach w Małopolsce.
Każdy z internautów może wziąć udział w głosowaniu do 30 listopada na stronie internetowej www.iteatr.tvp.pl (należy zalogować się na stronie „Logowanie”).

Grupa teatralna z Gimnazjum w Radziemicach w Małopolsce znalazła się wśród 10 finalistów II Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych organizowanego przez TVP S.A. oraz Narodowy Instytut Audiowizualny. Widowisko pt."Szkice z dzieciństwa moich pradziadków” konkuruje z dwoma innymi spektaklami z kraju o miano najlepszego spektaklu w jednej z kategorii.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoni profesjonalne jury, swoim glosowaniem własnych zwycięzców wskażą także internauci.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas finałowej gali 7 grudnia br. w studiu TVP Kraków w Łęgu i będzie transmitowane na antenach TVP 1 i TVP Regionalna od godz. 13:00, a także w internecie na stronie www.iteatr.tvp.pl

źródło: TvPInfo

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl