Rozmaitości
Środa, 24 października 2018 12:00

Trwa Wampiriada - akcja krwiodawstwa klubu działającego przy AGH

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie organizuje jesienną akcję krwiodawstwa "WAMPIRIADA - JESIEŃ HDK" w dniach 22-26 października 2018 roku.
Klub HDK PCK działający przy AGH jest bardzo aktywny i zasłużony - jego członkowie oddają potrzebującym ok. 1000 litrów krwi rocznie. Koło i Klub prowadzi pani dr inż. Elżbieta Wojna-Dyląg.

Akcja organizowana jest przy współudziale Fundacji Studentów i Absolwentów AGH ACADEMICA. Poboru krwi dokonywać będzie ekipa Z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

Akademia Górniczo-Hutnicza jest jedyną uczelnią w Polsce, która może się poszczycić tak długo, bo już 56 lat działającą organizacją, której celem jest ratowanie życia i zdrowia ludzkiego. To także jedyna organizacja, w ramach działalności której akcje krwiodawstwa odbywają się cyklicznie 4 razy w roku.

Spotkania jesiennej akcji krwiodawstwa "WAMPIRIADA - JESIEŃ HDK" odbywają się od 8:30 do 15:00, na stołówce TAWO AGH (I piętro) przy ul. Reymonta 13a


Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl