Golemo
Rozmaitości
Piątek, 24 marca 2017 16:52

Szczawnica reprezentantem Małopolski w głosowaniu na uzdrowisko

Podobnie jak w zeszłym roku, Szczawnica zakwalifikowana została do głosowania w ogólnopolskiej sondzie na najlepsze kurorty, letniska i uzdrowiska wybrane w etapach regionalnych Top 5 Kurorty i Letniska. Pienińskie uzdrowisko reprezentuje całe województwo małopolskie.
W ramach sondy TOP 5 Kurorty i Letniska w każdym z województw zaproponowano po 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, każda z miejscowości charakteryzuje się bogatym zapleczem turystycznym w zakresie wypoczynku i rekreacji.

W każdym z województw zaproponowano po 5 atrakcyjnych turystycznie miejsc, posiadających walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty i letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, w każdej z tych miejscowości znajdziesz bogate zaplecze turystyczne do wypoczynku i rekreacji. Niektóre z nich są bardziej znane, niektóre mniej – ale wszystkie są świetną propozycją zarówno na udany urlop, jak i weekendowy wyjazd.

Zakończyły się głosowania internautów w etapach regionalnych. Poznaliśmy zwycięskie miejscowości wypoczynkowo-rekreacyjne w każdym z 16 województw. W dalszej walce Małopolskę reprezentować będzie Szczawnica

Głosowanie na kurorty, letniska i uzdrowiska wybrane w etapach regionalnych, potrwa do dnia 3 kwietnia 2017 r.

Zachęcamy do oddawania głosów na pienińskie wzdrowisko na stronie https://www.polska.travel/pl/top-5-kurortow-i-letnisk

oprac.JD, na podst. mat.organizatora
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl