Rozmaitości
Sobota, 3 lutego 2018 14:53

Strzelecka niedziela w Paczółtowicach

W minioną niedzielę, na Strzelnicy Bojowej w Paczółtowicach odbyły się pierwsze zawody strzeleckie o Puchar Strzelca Bojowego KSB, zorganizowane przez Klub Strzelnica Bojowa – stowarzyszenie zrzeszające miłośników broni palnej, promujące sport strzelecki i aktywny tryb życia.
Uczestnicy mogli zademonstrować swoje umiejętności zarówno w tradycyjnych konkurencjach statycznych, jak i dynamicznych, które wymagały uzyskania celnych trafień pod presją czasu. Rozgrywka obejmowała wszystkie dyscypliny strzeleckie: pistolet, karabin oraz strzelba gładkolufowa.

Strzelcy oceniani byli w rankingu indywidualnym a rywalizacja była zacięta. W imprezie wzięło udział ponad 60 strzelców z 16 klubów strzeleckich z Małopolski, Śląska, Podkarpacia oraz województwa świętokrzyskiego. Najwszechstronniejszy zawodnik zdobył laury aż w 4 konkurencjach!

Szczegółowe wyniki poszczególnych konkurencji dostępne są na stronie organizatora www.strzelnicabojowa.pl

Pomimo dużej ilości startujących zawody przebiegły bardzo sprawnie. Jest to zasługa, w dużej mierze, profesjonalnej pracy sędziów i obsłudze technicznej zapewnionej przez partnera strategicznego KSB i głównego sponsora turnieju – Strzelnicę Bojową w Paczółtowicach.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tak udanego początku strzeleckiego kalendarza KSB w nowo-rozpoczętym roku. Uczestnikom, za liczne przybycie i wszechobecnego ducha sportowej rywalizacji oraz partnerom za pomoc w organizacji imprezy.

Kolejna strzelecka impreza w Paczółtowicach już 18 lutego!mat. prasowy
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl