Rozmaitości
Czwartek, 17 sierpnia 2017 13:08

Strefa rękodzieła na 17. Jarmarku Podhalańskim

NOWY TARG. W tym roku na Jarmarku Podhalańskim będzie na bogato - niemal 80 stoisk z wyrobami artystycznymi i rękodzielniczymi.
Tradycyjne rzeźby ludowe, malarstwo, drewniane zabawki terapeutyczne, ręcznie malowana odzież, biżuteria z filcu i lnu, dekoracje kwiatowe, figurki i koronki… każdy znajdzie coś ciekawego! W tym roku pokazy rzemiosła również na Rynku, obok stoisk, codziennie o 11.00, 13.00 i 15.00. A na koniec Jarmarku przyznamy nagrodę za najpiękniejsze stoisko. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowa lista twórców, rękodzieła, rzemieślników:
1.IRENA AKSAMIT-LEŚNIAK - aniołki w strojach regionalnych
2. ANIOŁY i SPÓŁKA WITOLD CZECH - ceramika ręcznie wykonana
3. APOTEOZA ART Pracownia Rękodzieła Artystycznego - biżuteria i zabawki ze sznurka i drewna, ręcznie wyszywane
4. ARTISTICO MARZENA BLOCH - drobiazgi z papieru, modeliny, tkanin
5. EWA I MARIAN BABICZ - rękodzieło drewniane
6. FRANTISEK BEDNAR - zabawki z drewna
7. BESKID ART DECO MARIAN I GRAŻYNA MURZYN - stroje ludowe, haft ręczny, koronki, szydełko, frywolitka
8. JAN BIEDROŃ - anioły na desce, mebelki, ozdoby drewniane
9. VALERIY BILYK - odzież folkowa z Ukrainy
10. BLUE BED HENRYK DROB - haftowana pościel
11.ELŻBIETA BRYG - metaloplastyka, ceramika
12. CACKO AGNIESZKA ROMAN - biżuteria artystyczna, obrazy, wyroby z lnu
13. BERNADETA CAPUTA - zdobnictwo bibułkowe
14. CERAMICZNE OGRODY DOROTA BIAŁEK - ceramika artystyczna do ogrodu i domu
15. KAROLINA CIEMIERA - biżuteria z wełny
16. JÓZEF CHLIPAŁA - zabawki drewniane
17. CUDNY LEN GRZEGORZ CZARNECKI - biżuteria z filcu i lnu
18. DARUMA MARTA JĘDRAS - autorska biżuteria szklana
19. KATARZYNA DĄBROWSKA - haft
20. DORART DOROTA JANKIEWICZ - rękodzieło z kamienia i drewna
21. BEATA DYKAS PRACOWNIA GAJOWA - kafelki ceramiczne
22. ELLISSIMA ELŻBIETA KSIĄŻKIEWICZ - biżuteria artystyczna, ręcznie robiona
23. E-KWIATEK IWONA KWIATEK - dekoracje i kompozycje kwiatowe do domu, wianki, opaski
24. EWA FIEDOR - szyte wg własnego projektu podusie, przytulanki, kocyki, ozdoby na włosy
25. GLINIANA KONICZYNKA BEATA FIGULA - ręcznie formowana ceramika artystyczna i użytkowa
26. TADEUSZ GŁÓWKA - świece, figurki z wosku, miody
27. GRZEGORZ JAROS - rzeźba ludowa, torby góralskie, hafty
28. MAŁGORZATA JAROS - galanteria skórzana, torby, chusty góralskie
29. JAN GUZIAK JAHEX - kożuchy
30. DANUTA JASIŃSKA-MRÓZ - malarstwo, pejzaże
31. KAYA STUDIO DESIGN BEATA FIGULA - torby folkowe wg autorskich projektów
32. WERONIKA JĘDRYKA - ceramika, rzeźba regionalna
33. MAGDALENA i DAWID KĘDZIERSCY - ceramika i malarstwo
34. WŁADYSŁAWA KORONA - świece z wosku pszczelego
35. GRAŻYNA KOCAJ - kwiaty drewniane, drewienka aromatyczne
36. KORONKOWY ŚWIAT IWONA POKORSKA - koronka szydełkowa
37. EWA KOWALIK - wyroby wełniane ręcznie filcowane
38. ZDZISŁAW KOZŁOWSKI - rzeźba w drewnie
39. BARBARA KOŚCIÓŁEK - biżuteria ręcznie malowana, obrazy
40. DANUTA KUCHARCZYK - przestrzenne wyroby szydełkowe, biżuteria koralikowa
41. ZDZISŁAW KULA - pantofle
42. MACIEJ KUDASIK - malarstwo
43. LABORATORIUM SZTUKI BOŻENA SOCHAJ - malarstwo
44. EWA LAURUK - frywolitka, biżuteria z liści i szydełkowa
45. PIOTR ŁOBOZ - malarstwo, rękodzieło
46. KATARZYNA i JANUSZ MAGIERA - malarstwo
47. JERZY ANTKIEWICZ MAJ-ART - pracownia ceramiki i rękodzieła
48. BARBARA MALINKA - ubrania z lnu ręcznie malowane
49. ALEKSANDR MAROZAU - zegary z kolorowego szkła
50. FILIP MLECZEK - rękodzieło z papieru
51. AGATA MIŚKOWICZ-DUDA - zabawki terapeutyczne drewniane
52. RYSZARD NAWOJCZYK - malarstwo na drewnie
53. LUCYNA NOWAKOWSKA - ozdoby i wyroby na szydełku
54. OLIDECO ALEKSANDRA JURKOWSKA - autorska ceramika
55. Pracownia Rękodzieła PASJA ANNA KACZOROWSKA-PYRCHLA - rękodzieło wyszywane
56. ZOFIA PAWEŁEK - zdobnictwo bibułkowe
57. PROMYK - ceramika, decoupage, malarstwo
58. MAGDALENA PUDEŁKO - biżuteria artytyczna, tkana na krośnie
59. RED ANKA DECOR ANNA KOSTRZEWA - maskotki, zabawki szyte
60. DANUTA SAŁACIAK - drewniane ptaszki stryszawskie
61. EWA SELIGA - biżuteria z filcu
62. GRZEGORZ SOŁTYSZEWSKI - ceramiczne naczynia, patery, lampy, zegary
63. MAŁGORZATA SOREMSKA - koronka koniakowska
64. JERZY SOREMSKI - rzeźba
65. SZYKOWNE DOBRA IRENEUSZ MUSIAŁ - wyroby z drewna , zabawki na drutach, szydełku
66. SOVA RADOSŁAW SKRZYNECKI - ceramika dekoracyjna, wyszywanki
67. GABRIEL SZYRSZEŃ - rzeźba, odlewy betonowe
68. KRZYSZTOF ŚWIDERSKI - malarstwo olejne aerograficzne
69. ŚWIAT CUDÓW DOROTA STOJOWSKA - figurki gipsowe, sztukaterie
70. ALBERT ŠIMRÁK - drevorezba
71. ANNA TYLKA - obrazy
72. MAGDALENA TOMCZYKIEWICZ - wyroby z papieru, origami
73. AGATA WIDOMSKA - biżuteria artystyczna
74. ANDRZEJ WRZECIONKO - wyroby z siana, wiadra drewniane, kompozycje z suchych kwiatów
75. BARBARA WIŚNIOWSKA - rękodzieło z drewna, tkanin i suchych kwiatów
76. AGATA i KRZYSZTOF ZAJDEL - odzież ekologiczna ręcznie farbowana
77. MAŁGORZATA ZAZIĄBŁO - wyroby szydełkowe
78. ANNA ZYTKE - biżuteria ręcznie robiona z lnu

MOK w Nowym Targu
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl