Rozmaitości
Sobota, 6 kwietnia 2019 09:55

Startują Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce

Rekordowa ilość drużyn wystąpi w rozgrywkach Deichmann Minimistrzoswa, które już w najbliższą niedzielę rozpoczną się na stadionie sportowym w Jabłonce.
Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Kochamy Sport dla którego jest to już 12 edycja turnieju. Od samego początku turnieju rozgrywanego w Jabłonce głównym partnerem jest Gmina Jabłonka na czele z Panem Wójtem Antonim Karlakiem.

W rozgrywkach wystąpi 68 drużyn czyli znacznie więcej niż w dotychczasowych edycjach, a rozgrywki podzielone są na cztery kategorie. W kategorii U7 wystąpi 12 zespołów, kategoria U9 ze względu na dużą ilość zgłoszonych drużyn została podzielona na dwie 10 zespołowe grupy. Podziału dokonywali sami trenerzy zgłaszając swoje drużyny i tak powstały grupy z podziałem na zaawansowanie i wiek zawodników. Podobna sytuacja ma miejsce w kategorii U11 gdzie również w rozgrywkach uczestniczyć będą dwie grup - łącznie w tej kategorii wystąpi 15 drużyn, oraz w najstarszej kategorii w której zobaczymy 20 drużyn.

Tegoroczna edycja turnieju zyskała nowych partnerów: firmę Kegel Błażusiak – rodzinne przedsiębiorstwo od początku wspiera rozgrywki DMM oraz portal Podhale24.pl który objął wydarzenie patronatem.

Turniej rozpocznie się jutro o 8:00 i potrwa do 19:30. Zapraszamy na stadion w Jabłonce by zobaczyć najzdolniejszych młodych zawodników z naszego terenu.


mat. prasowy, oprac. wo
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl